Skyfire Web Browser v4.0.2 (+ Premium Video License K

Sponsorlu Bağlantılar

Εthnic

Εthnic

Üye
yani sadece face deki videoları mı izleyebiliyoruz.ben fanatik.com.tr deki videolardan bahsediyorum fanatik teki videoları izleyemiyorum kardeş

hani butun siteleri tek tek denedim desem yalan olur.. izlesene gibi video sitelerinden video izleyebiliyorum.. bide yildiz.tv den kanallarin canli yayinlarini izletebiliyorum.. daha fazlasini bilemiyecem..

fow

fow

Üye
hacı indrme linki yok :s

----------Eklendi @ 15:17:29 ---------- Yazıldı @ 15:13:29 ----------

buldum ilk sayeadaymış :D da bunu telefonun hangi dosyasına atacaz..telfon t10

Εthnic

Εthnic

Üye
nereye atarsan at.. sadece ustune tiklayip telefona kur..

nexpow

nexpow

Üye
uygulama için tşkler

Εthnic

Εthnic

Üye
rica ederim iyi kullanimlar..

ero21

Üye
merhaba arkadaşlar uzun süredir bu programın peşindeyim ama ne yaptıysam bi türlü yükleyemedim telefonuma.. telefonum Samsung gt-s3353 (ch@t 335).. burdaki dosyayı attım telefonuma tıkladım açılamıyor dedi.. ne yapmalıyım bulabileceğim bi yer var mı yardım edin ne olur kafayı yiicemm:vur

ero21

Üye
yardımcı olacak kimse yok muuuu ? :vur
merhaba arkadaşlar uzun süredir bu programın peşindeyim ama ne yaptıysam bi türlü yükleyemedim telefonuma.. telefonum Samsung gt-s3353 (ch@t 335).. burdaki dosyayı attım telefonuma tıkladım açılamıyor dedi.. ne yapmalıyım bulabileceğim bi yer var mı yardım edin ne olur kafayı yiicemm:vur

Εthnic

Εthnic

Üye

Arkadsim bahsettigi telefon eger bu ise bosuna ugrasma.. cunku bu program sadece android isletim sistemli telefonlarda calisir.. internette arastirdigim kadariyla senin telefonun isletim sistemi standart.. yani android degil..

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler :)

Εthnic

Εthnic

Üye
iyi kullanimlar...

61semih

61semih

Üye
teşekkurler

ero21

Üye
ewet aynen bu telefon.. jawası yok mu bu programın ya :s ya da yapmazlar mı ?
Εthnic;3532268' Alıntı:

Arkadsim bahsettigi telefon eger bu ise bosuna ugrasma.. cunku bu program sadece android isletim sistemli telefonlarda calisir.. internette arastirdigim kadariyla senin telefonun isletim sistemi standart.. yani android degil..

Εthnic

Εthnic

Üye
ewet aynen bu telefon.. jawası yok mu bu programın ya :s ya da yapmazlar mı ?

suan javasi yok.. yapacaklarinida sanmiyorum.. symbiana olan desteklerini bile kesmisken java cikartmalari imkansiz gibi bir sey..

ero21

Üye
anLAdım dostum..yardımın için teşekkürler
Εthnic;3533565' Alıntı:

suan javasi yok.. yapacaklarinida sanmiyorum.. symbiana olan desteklerini bile kesmisken java cikartmalari imkansiz gibi bir sey..

Εthnic

Εthnic

Üye
rica ederim..

yalnızkalp31

yalnızkalp31

Üye
slm kardeş bişi sorabilirmiyim bu skayfire samsung gio ve fiti destekliyormu acaba cvp bekliyorum teşekkür ederim

orgem

Üye
Baba yardimci olun skayfire desklemiyo
r diyor indiremiyorum dosyayi ben. Ne yapmam lazim

----------Eklendi @ 19:12:27 ---------- Yazıldı @ 19:10:13 ----------

Turkcell t10 marka telefonum

Εthnic

Εthnic

Üye
slm kardeş bişi sorabilirmiyim bu skayfire samsung gio ve fiti destekliyormu acaba cvp bekliyorum teşekkür ederim

evet..

----------Eklendi @ 21:04:02 ---------- Yazıldı @ 20:59:00 ----------

Baba yardimci olun skayfire desklemiyo
r diyor indiremiyorum dosyayi ben. Ne yapmam lazim

----------Eklendi @ 19:12:27 ---------- Yazıldı @ 19:10:13 ----------

Turkcell t10 marka telefonum

indiremiyormusun yoksa calistiramiyormusun.??? tam olarak anlayamadim..

last321

Üye
galaxy ace de flash desteği sağlıo mu bu?:hmmm

xinsurer

xinsurer

Üye
galaxy ace de flash desteği sağlıo mu bu?:hmmm

Evet ama sadece video flash desteği sağlar, online flash tabanlı oyunları oynayamazsın. Onun için adobe flash destekleyen işlemciye sahip bir android cihazın olmalı..

Üst Alt