Skyfire uygulaması hakkında yardım (n80 de sorun çıkıyor)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Skyfire uygulaması hakkında yardım (n80 de sorun çıkıyor)

Merhaba acil yardımınıza ihtiyacım var, program açılıyor üstteki ilk iki ekran geliyor internete bağlanırken bir ekran geliyor (servis kullanılmıyor) ve bağlantı sağlanamıyor, sanıyorsam ayarlarında sorun var. Hangi ayarlar ile bağlanmam gerekiyor. Bu programı n80 de açan var mı?

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
sorun ayarlardan kaynaklanmıyor malesef skyfire 1.xxx versiyonlarında n80 desteklenmiyor uygulama çeşitli hatalar veriyor.

telefonuna http://www.maxicep.com/s60-3rd-web-browser-web-tarayicilar/skyfire-v0-9-beta-no-rapid-193687.html şu linkteki 0.9 versionu yüklersen sorunsuz kullanabilirsin.

ben hem wi-fi ile hemde vodafone internetle hiçbir ek ayar gerektirmeden kullanabiliyorum.

sende yüklü olanı kaldır ve bu linkte verileni kurarsan telefona rahatlıkla kullanabilirsin. Yeni versiyonla arasında çok bir farkta yok gördüğüm kadarıyla

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sorun ayarlardan kaynaklanmıyor malesef skyfire 1.xxx versiyonlarında n80 desteklenmiyor uygulama çeşitli hatalar veriyor.

telefonuna http://www.maxicep.com/s60-3rd-web-browser-web-tarayicilar/skyfire-v0-9-beta-no-rapid-193687.html şu linkteki 0.9 versionu yüklersen sorunsuz kullanabilirsin.

ben hem wi-fi ile hemde vodafone internetle hiçbir ek ayar gerektirmeden kullanabiliyorum.

sende yüklü olanı kaldır ve bu linkte verileni kurarsan telefona rahatlıkla kullanabilirsin. Yeni versiyonla arasında çok bir farkta yok gördüğüm kadarıyla

Hakikaten işe yaradı. Teşekkürler.

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
rica ederim

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
kardeş son sürüm ram yetersizliğinden açmıyor sen önceki sürümleri dene bende denedim olmadı hemen N80 sattım yerine N95 aldım N95 harika çalışıyo problem yok

EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
kardeş son sürüm ram yetersizliğinden açmıyor sen önceki sürümleri dene bende denedim olmadı hemen N80 sattım yerine N95 aldım N95 harika çalışıyo problem yok

problem ram yetmezliğinde değilmiş bir ara skyfire de açıklama vardı ekran boyutuyla alakalı bir sorun yaşıyormuş eski sürüme devam sorun olmadan çalışıyor :oke:

greyvolf01

Üye
ARkadaşlar ASlında ben bu programı facebook daki videoları izleybilmek icin kurdum skfire sıkıntı yarattı calişmadı sizin yardımınızla programı caliştirdim fakat sonuc hala aynı facebook taki videolarımı izleyemiyorum N80 kullanıcısıyım Buna bi zahmet kafa aşındırabilirmiyim teşekkürler

EMG81

Üye
Beyler bende n80 kullanıcısym. Skyfire ın neredeyse butun versionlarını denedm. Fakat bi turlu calismak bilmedi program. Sorun tam anlamıyla şudur ki;

program acıldktan sonra wlan buluyor.bende modemimi seçiyorum. Modem e baglanrken program kapanıyor. 06-1 ile başlayan tum skyfire programlarnda sorun aynı.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Beyler bende n80 kullanıcısym. Skyfire ın neredeyse butun versionlarını denedm. Fakat bi turlu calismak bilmedi program. Sorun tam anlamıyla şudur ki;

program acıldktan sonra wlan buluyor.bende modemimi seçiyorum. Modem e baglanrken program kapanıyor. 06-1 ile başlayan tum skyfire programlarnda sorun aynı. Lütfen bna yardm edin. Msn im : [email protected]

O sorun bende de var ama çaresi yok gibi. Nedeni ise skyfire yüksek ram ile çalışıyor. Yani yaklaşık 15MB RAM ile çalışıyor. Telefonda bazı işlemler yaptığınızda telefonun ramı 11-12 MB ram a düşüyor tabi buda programı tam açmasına yetmiyor. Açılırken uygulama kendini kapatıyor. Tek çaresi var, skyfire uygulamasını kullanmak istediğinde telefonu yeniden başlatıp hiçbir uygulama açmadan skyfire yi aç, çalışacaktır. Flaş özelliği bulunsa da kullanışlı bir uygulama değildir . Bu yüzden çok fazla kullanılacağını sanmıyorum.

ilhan_ege

Üye
slm arkadaslar bende n80 var ama sizin verdiğiniz linkide yapsam yine hata veriyor aynen şu şekilde bana acil dönüş tşkler service cannot provide in your country a this time 4321_3001 acil dönüş

--------------- Ekleme ---------------

bana yardımcı ol

ilhan_ege

Üye
service cannot provide in your country a this time 4321_3001 skyfirenin son versiyonu bu ne

sero70

Üye
N80 de çalışmöıyor ya

oymacı123

Üye
bende n80 kullanıcısıyım bende de çalışmıyor anlattıklarınıza göre skyfireden bişey izleyemiycez peki başka bi program varmı internetten video izlemek için ? lütfen yardım edin

ibrahimibil

ibrahimibil

Üye
Bende de aynısını yapyo.skyfire0.9 da aynı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt