Skyfire S60 - VirtulKey Artık Sitedelerdeki Videoları İzleyebilirsiniz.!

Sponsorlu Bağlantılar

Latturk

Latturk

Üye
    Konu Sahibi
Skyfire S60 - VirtulKey Artık Sitedelerdeki Videoları İzleyebilirsiniz.!
Evet arkadaslar 5800 ve diger dokunmatik ekranli telefonlarda SKYfire nasil kullanilir sizlere
onu anlatacagim.Ekde butun dosyalari verdim.

ilk once skyfire yukleyin ve sonra da Virtul Board programini Yapabilen arkdaslar signed yapsin yapamayan arkadaslar bi sekilde
yapsinlar, gerci ben klasorun icine kendi signedigimi koydum olursa onu kurun,eger yapamazsaniz google de aratin bu programi ve kurun...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ramses-ist, okyanusya34, aydın 05 ve 63 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

phora

Üye
N97 için bu virtual keyboard kullanmaya gerek yok sadece klavyedeki navigasyon tuşuyla skyfire kullanılabiliyor. Ama videolar çok fazla donuyor.Şimdilik Vtap kullanmanız tavsiye edilir :) bilginize

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Teşekkürler

Latturk

Latturk

Üye
    Konu Sahibi
N97 için bu virtual keyboard kullanmaya gerek yok sadece klavyedeki navigasyon tuşuyla skyfire kullanılabiliyor. Ama videolar çok fazla donuyor.Şimdilik Vtap kullanmanız tavsiye edilir :) bilginize

Dikkatini cekerim zaten dokunmatik ekranlar icin yazmisim klavyesi olmayan tlflar icin konu basligini. evet vtab da olur ama buda degisik bir versiyon,sende video donmasina gelince internet hizindan dolayi,bende gayet normal videolari seyredebiliyorum donmada olmuyor.Saygilarimla....

Maconis

Üye
Evet kullanabiliyorum teşekkür ederim

alone26m

Üye
5800 da çalışmıyor arkadaşım...licence agrement kısmında donup kalıyo...acaba benmi yanlış yükledim...

kemalcakir19

kemalcakir19

Üye
Merhaba arkadaşlar konu ile ilgili bir soru sorcam nokia 5800 da çallışıyormu bu skyfire programı sizden kimse kurdunmu çalıştımı exra bir program ile de olsa kuran varmı acaba bilgilerini ricaederim

throner

throner

Üye
ben bu linkten indirmedim skyfire son surumnu bi de wfvirtualkeyin beta versiyonun indirdim.yukledim.skyfireden izledim ama goruntu cok kotuydu kare kare bozukluklar flan vardı tel 5800 bu arada

kemalcakir19

kemalcakir19

Üye
nokia 5800 a skyfire kuramıyorum

throner

throner

Üye
ya skyfire izleniyo donuyo ama pek iyi degil. once skyfire tele yukle sonra googlea wfvirtualkey v0.9.4 yaz onu indir .. programını sertifikala yada hackli tel ise gerek yok yukle. once wfkeyi calıstır. calıstırnca zaten yukarı asagı flan tus takımı cıkıyo .programı kapatmadan skyfire gir programla gelen tusları kullan izleee aaama kotu gosteriyo solemesi

necmettin44

Üye
Evet sözleşme kısmında donup kalıyor 5800 da.

gokhanos

Üye
Skyfire ın resmi sitesinde henuz s60 9.4 le uyumlu yok zaten sanırım virtual board bunu calısabilir kılıyor tesekkurler kardes.

akayakay

akayakay

Üye
Dostum şu skyfire ye bir el at . 5800 açmıyor

hdedebas

Üye
arkadaşlar ocağı bekleyin skyfire uyumlu programı çıkaracak

berk_cglr

Üye
yayınladımı peki ocakta çıkcak diye

sweet_dj

Üye
sis olanı kurdum geri kalan ikisi kurulmuyo sertifika ile ilgili hata çıkıo tel 5800 mx tşkler

kainat1907

Üye
teşekkür ederim. ellerine sağlık

recnut13

Üye
arkadaslar nokia flash player 9 versiyonunu hala 5800 a uyumlu hale getirmemiş bu insanları bi şekilde aramaya ugrasmaya götüfüyor sadece cihazın reytingini ölçüyorlar ben lphone aldım ikinci el valla ne sorun nede arayıs daha nokianın cooooook yolu var!!!

--------------- Ekleme ---------------

bunlar boş iş nokia flash player 9 versiyonunu daha uyumlu hale getıremedi ugrasmayın benım gibi satın ıkıncı elde olsa ıphone alın o yok bu yok demeyın sorunsuz kullanın ben 2g aldım cok memnjnum 3g zaten ne işimize yarıyorduki...

Üst Alt