Skyfire S60 - VirtulKey Artık Sitedelerdeki Videoları İzleyebilirsiniz.!

Sponsorlu Bağlantılar

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
arkadaslar nokia flash player 9 versiyonunu hala 5800 a uyumlu hale getirmemiş bu insanları bi şekilde aramaya ugrasmaya götüfüyor sadece cihazın reytingini ölçüyorlar ben lphone aldım ikinci el valla ne sorun nede arayıs daha nokianın cooooook yolu var!!!

--------------- Ekleme ---------------

bunlar boş iş nokia flash player 9 versiyonunu daha uyumlu hale getıremedi ugrasmayın benım gibi satın ıkıncı elde olsa ıphone alın o yok bu yok demeyın sorunsuz kullanın ben 2g aldım cok memnjnum 3g zaten ne işimize yarıyorduki...

böyle giderse ben de aynısını yapacam (h)

gonzales2400

Üye
Dikkatini cekerim zaten dokunmatik ekranlar icin yazmisim klavyesi olmayan tlflar icin konu basligini. evet vtab da olur ama buda degisik bir versiyon,sende video donmasina gelince internet hizindan dolayi,bende gayet normal videolari seyredebiliyorum donmada olmuyor.Saygilarimla....
öncelikle tşkler.emeğine sağlık.ama N97

--------------- Ekleme ---------------

Dikkatini cekerim zaten dokunmatik ekranlar icin yazmisim klavyesi olmayan tlflar icin konu basligini. evet vtab da olur ama buda degisik bir versiyon,sende video donmasina gelince internet hizindan dolayi,bende gayet normal videolari seyredebiliyorum donmada olmuyor.Saygilarimla....
öncelikle tşkler.emeğine sağlık.ama N97 desteklemiyor bu programi.ne yapacaz

tuncay89

Üye
tesekur birced saol bende vardi ama sildimdi hataylen :kop:

futbol123

futbol123

Üye
sağolasın

Perfect!

Üye
skyfire nın kendi sitesinden indirin orda s60v5 için olanı var

askintonyali

Üye
Arkadaşım merhaba.Benim 5800 genelde sertifika hatası veriyo,programları yükleyemiyorum.Sky fire da sertifika hatası verdi.Bu sorundan nasıl kurtulabilirim.Gelki ben Bolt diye bir program var onu kullanıyorum.Youtube falan açıyo,video izliyorum.Ama Facebbok daki videoları izleyemiyorum,flash hatası veriyo.Yardım ederseniz sevinirim.Saygılar.

everest11

everest11

Üye
signed versiiyon 5800 sorunsuz ovi store sunulmustur hayırlı olsun

werarce

werarce

Üye
ovi storede 1.5.0.15733 versiyonu mevcut indirebilirsiniz
en güncel versiyon bildiğim kadarıyla

chatnyurur

Üye
arkadaşlar ben skyfireden video izlerken flash video çok takılıyor videoyu durdurmak istiyorum ekrana tıkladıktan çok sonra duruyor görüntü takıla takıla geliyor bunun bir çözümü yokmudur

SalihByk

SalihByk

Üye
paylasım ıcın saol

zuqe07

Üye
ya bende şöyle hata veriyor sorry.skyfire cannot provide service in your country at this tıme.H (4.3.2.1_3001) yardem ederseniz seviniirim tel Nokia 5800 xpressmusic

meteg_sel

Üye
ya bi yardım edermisiniz skyfare sizin ülkenizde olmuyo diyo

Necmati

Necmati

Üye
güzel paylaşım :D

Yupyusuf

Üye
iyi günler bende de 5800 var bende de ayni şekilde license agreement bölümünde accept yada cancel diyemiyorum lisansa ama virtual keyboard kurmadim çünkü sign etmeyi simdilik öğrenemedim bi araştırıcam. Onun disinda bilgisi olan varmi yani yoksa telefonu v40 a mı indirmek lazim. Bu konudaki yardımlarınızı bekliyoruz ben ve bikaç kişi bu forumda.

eerdogan85

eerdogan85

Üye
arkadaşlar konu ne zaman açılmış bi bakarmısınız lütfen :D allah aşkına. Hala gelip bunlarla uğraşacağınıza 5800 ve n97 için çıkarılan Skyfire 1.5 versiyonunu kurun bu kadar basit. Ne uğraşıyonuz virtual keyboard le falan . Arayan Mevlasınıda Bulur Skyfire ınıda :D

asdasdcxz

Üye
bn sizin ta çalışmıyo bu license agreement diye bie çıkıyo

azuz

Üye
saol kardeş iyililer sizinle olsun

ervaece

Üye
arkadaslar dokunmatik ekran diorsunuz bende e71 var ben skifire programını kullanamazmıyım yani

onur ahmet

Üye
Arkadaşlar 6600 da çalışırmi

Üst Alt