Skyfire Android v4.0.0 (21 Nisan 2011)

• 23 Nisan 2011
  • 27273 Okunma
  • 29 Cevap

0/5, 0 Oy
  1. , ebu_ubeyde, farbi ve 9 kişi daha bunu beğendi.
  2. teşekkürler cep sürümünde beğen tuşu yok .s

3. ne ise yariyor acaba???

4. skyfire nin ne işe yaradığını bilmiyormusun ??? işletim sistemli bi telefon kullanıyorsan (android-sybian-win.mo) o zaman çabuk o elindeki telefonu at çöpe :zuhaha: git bi tane 3310 al sen

5. skyfire internet tarayıcısı telefonunda flash player yoksa indirip her türlü videoyu bu programla izleyebilirsin.

6. Tesekkurler...

7. Merhabalar , N79 da skyfirenin yeni versiyonu olan 4.0 ı kurup kullanabilir miyim ? Kullanabilirsem bunu nasıl yapmalıyım? Yardımcı olacak var mı ? Şimdiden teşekkürler.

8. skyfire bildiğim kadarıyla symbian işletim sistemine artık destek vermiyor..kendi sitesinde android-ipad ve iphone için var..yineede bi araştır sana yanlış bilgi vermiş olmayayım...bu da kendi sitesi : Skyfire - Mobile Browser for Android, iPhone, and iPad

9. skayfireyi galaxy minide desteklermi acaba?

10. mini de çalışması lazım 945 te çalışıyor bu arada symbian ı artık desteklemiyor

11. teşekkürler

12. cok komik git sende kendine gul bilmemek ayip degildir bilmeden biliyorum havalarina girmek ayip yada ogrenmemek ayiptir ama senin gibi kafasizlar bilemez tabi bu gibi seyleri sen sanki her boku biliyorsun dimi...

13. biraz terbiyeli takınsan iyi olur !! onu sadece bi espri olsun diye söyledim bu kadarda içerlenmene gerek yok

14. teşekkürler :)

15. ben yükledim ama flashları yine çalıştırmadı

16. android markette galaxy mini skyfire yi desteklemiyor diyor...

17. aynen android markette galaxy551 içinde desteklemyor yazıoyr ama ben kullnyorum:)

18. eline saglik haci

19. Eline sağlık

20. olabilri arkadaşım bilmemk ayıp değil sen herşeyi biliyormusn saf saf konusma sende ilk başta bilmiodun onu

Yüklüyor...
19/09/2018 - 00:38