Sky Drive - Dosya paylaşımında güzel bir alternetif. - 5gb dosya paylaşımı sınır

Sponsorlu Bağlantılar

nightdragon35

nightdragon35

Üye
    Konu Sahibi
Sky Drive - Dosya paylaşımında güzel bir alternetif. - 5gb dosya paylaşımı sınır
Daha önce beta olarak servis veren skydrive.live.com artık tam sürümüyle karşımızda. Beta sürümünü sadece belirli ülkelerdeki kullanıcılar kullanabiliyordu. Şimdi ise Türkiye’dende kullanabiliriz.

Sky drive ile ister arkadaşlarınızla isterseniz tüm dünya dosyalaırınızı paylaşabilirsiniz. Microsoftun daha once beta olarak hizmete sundugu sky drive guzel bir dosya paylaşım hizmeti sunuyor.. Eger dosyalarınız 50 mb dan fazla degilse skydrive tam size göre.. bir seferde 50 mb upload edebiliyorsunuz. ama aynı anda 5 dosyayı upload etme şansınız da var..

Peki nedir Skydrive?Bu hizmet Microsoftun (Ms) sunduğu bir hizmet. Windows live id’niz ile kullanabilirsiniz (msn adresiniz). Bu hizmet ile dosyalarınızı online olarak paylaşabilirsiniz. Online olarak depolayabilirsiniz. Özel ve paylaşılmış klasör seçenekleri ile dosyalarınızı paylaşabilir ve yedekleyebilirsiniz. Üye olduğunuzda 5GB alanınız oluyor. Fakat bir dosya en fazla 50 mb olabiliyor.

Ozan

Ozan

Admin
Güzel ve etkili, kolay bir servis gerçekten

toprakumit

toprakumit

Üye
Paylaşım güsel :oke:

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
çok qüzel cidden