Sızlerın Yorumunu Beklıorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tofy

Üye
valla benim vardı vardı diyorum adımda onun adı zaten tofy ama geçen hafta vefat etti böyle olunca çok zor oluyooo işteee çünkü çok alışmıştım

mavikurt

Üye
öncelikle islam dininde hayvan beslemek iyi bir şeydir. köpekler konusunda değişik mesheplerin değişik yorumları vardır fakat genel anlamda ayetlerde da ve bazı gerçekliği doğrulanmış hadislerde köpeğin evin dışında beslenmesi gerektiği vurgulanır. benimde safkan bir husky&#39;im var ama bahçede. melekler konusuda söylenenler hurafe veya din sömürüsü değildir bu tür yorumlar yapmadan önce araştırılmasını tavsiye ederim. tamam belki yanlış insanlar tarafından tartışılmış bir konu ama bu söyldiklerinde haklılar. köpeklerin yaşadığı eve melekler girmezler. bu durum değişik şekillerde yorumlanabilir. haneler insanlar içindir allah insana çok değer verir bu değeri bir köpekle aynı <span style="font-size:10pt;line-height:100%">hanede</span> uyuyarak zedelemeyin. köpek aklı selim olamaz ne kadar temiz ve eğitimli olursa olsun

KaKa

Üye
beni de beslediqlerine gore.... besle kardes ne alaqa ewe pislemesın yeterr..

barabelli

barabelli

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(tofy &#064; Nov 24 2005, 01&#58;30 AM) [post=214018]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
valla benim vardı vardı diyorum adımda onun adı zaten tofy ama geçen hafta vefat etti böyle olunca çok zor oluyooo işteee çünkü çok alışmıştım
[/b][/quote]

basın sagolsun kardeş

gknky

gknky

Üye
bende sağlam bi rottweiler var ona bakıorm millet tırsıo biraz ama olsn

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
arkadaşım 3 tane kopek besliorum american teriyer pitbull,sbirya kurdu,doberman 3 de benim için herşeyim hayat dostum diye bilirim beni anlıyorlar insanlardan daha şefkatli pitbull evde besliorum dışarı cıkaramıyorum saldırgan ve yasak doberman int cafemizde geceleri korumalık yapıo ve cok sadık 8 ay eyitim gördu sbirya kurdu tel dukkanında duruyo gözleri cooookkk guzel oldugu için abim beslio ve tum bakımlarını ben yapıorum vede cooookkkk seviorum resimlerini eklim

onlar benim herşeyim

pskolojik maynağ

pskolojik maynağ

Üye
bizim dairede fazlasıyla hayvan var bide ben getirmim

wingman

wingman

Üye
crazy biraz daha yakından cekseydin resimleri

Nicolas_Anelka

Üye
<div class='quotetop'>(barabelli &#064; Nov 22 2005, 12&#58;24 AM) [post=212630]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
emınım uyelerden hayvan severler vardır gundemde dolanan evde kopek beslemk ıyı deil konusu dolasıyor sızler bu konuda ne dusunuyorsunuz ben bır kopek sever olarak hıc bır kusur bulamıyorum beslemekte
[/b][/quote]

kim diyo ya evde beslenmez diee o konuda endişen olmsın..

gknky

gknky

Üye
beslenir kesinlikle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...