Sizlere mahmut'tan bol bol selam getirdim arkadaşlar....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
my immortal

my immortal

Üye
    Konu Sahibi
Sizlere mahmut'tan bol bol selam getirdim arkadaşlar....
Öncelikle herkese selam arkadaşlar.bu hafta sonu malatyadaydım mahmutun yanında.cumartesi çarşı izni vardı pazar gunude akşama kadar nizamiyede yanındaydım.onu kamuflajlarıyla gördüm:)sizde görmelisiniz okadar yakışmışki Allah esirgesin...herşey yolunda tek sorun ayrı kalması sevdiklerinden ve sizlere bol bol selamı var...dualarınızı bekliyoruz arkadaşlar lütfen bizim için dua edin insan görmemeye alışamıyo ama iki gun gördüm görmeye alıştım umarım tez zamanda biter:(:(:agla

Salihyet

Salihyet

Üye
aleykümselam yenge, mesaj atsam alabilir mi mesajı, hediyesi hala duruyo :) özledik yaa

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Aleyküm selam :)

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
a.slm ALLAH tez zamanda kavuşturur inşallah

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ve Aleykümselam Tuba Hanım..

Odysseus

Odysseus

Üye
Aleykümselam Tuba kardeşim. İyi olmasına sevindim. Az kaldı. Asker geri dönecek..

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Aleykümselam Tuba Hanım..
Sayılı günler çabuk geçer..
Tez zamanda kavuşmanız dileğiyle..

my immortal

my immortal

Üye
    Konu Sahibi
aleykümselam yenge, mesaj atsam alabilir mi mesajı, hediyesi hala duruyo :) özledik yaa
malesef yanıda kendisine özel cep numarsı yok ama eğer burdan msj atarsan iki haftaya bir çarşı izni var ozaman görecektir:oke:valla özlemek de değilde artık başka bi boyuta geçti ben ismini koyamıyorum:(

--------------- Ekleme ---------------

Güzel dilekleriniz için bende hepinize teşekkür ederim arkadaşlar en kısa zamanda bidaha gidicem inş....duayla....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...