Sizler Araba Kullandığınızımı Sanıyorsunuz ? Bence Yanılıyorsunuz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aTTra

Üye
    Konu Sahibi
Sizler Araba Kullandığınızımı Sanıyorsunuz ? Bence Yanılıyorsunuz
Sizler araba kullandığınızımı sanıyorsunuz ? Bence yanılıyorsunuz! Şu adamları izleyin öyle karar verin..

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
İyi de biz doğru dürüst sürüyoruz adamlar tehlikeli şekilde sürüyor, bizde mi tehlikeli sürelim ?

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
devlet bize yardım etse bizde yaparız nolcakki

şaka bi yana bi cogu aşar hepimizi ama şu el freniyle spin olayını yaparım ama benım palioyla yapsam o hareketi hiç affı yok kesin taklalardayım arabalarda buyuk faktor hani bi yandanda tebrik ederim hiç dokunmadan o kadar senkronize hareket etmem hakaten zor iş

slayer

Üye
ne var bende yaparım...
o piste (spa) arabasız çıksam yeter bee...

darkred

darkred

Üye
walla ileri sürüş teknikleri kursuna giden arkadaşlarım waar 60 akan trafikte 120-130 gidiyolar.iğne deliğinden araba geçiriolar.inanmıosanız ahanda şahidim DeLmIrA

yok ama onlar bu kadar değiller yaw videoyu izlemeden yorum yaptım da arkadaşlar kusuruma bakmayın

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
sadece sahit diiliz heral onlardan biri sayılırız (kursa gidenleri biliorum gerci şaka diil hakaten ileri sürüş egitimi almış adamlar var gercide ben caddelerde piştim mektepli diil alayliyim yani bu konuda ) ahada şahidim evreNian o bilir binemiodu benım kullandıgım H100e dısardan gordukleriyle ve binenlerin yorumlarıyla tatmin oluodu kardeşim naparsin

ukalaboy

ukalaboy

Üye
arabaların markası saab bu adamlar zaten normalde ucak motoru yapan kısıler bu 1 2.kasaları celik adamlarda guzel kulanıyo o ayrı...

darkred

darkred

Üye
<div class='quotetop'>(DeLmIrA &#064; Nov 30 2005, 11&#58;57 PM) [post=218580]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
sadece sahit diiliz heral onlardan biri sayılırız ahada şahidim evreNian o bilir binemiodu benım kullandıgım H100e dısardan gordukleriyle ve binenlerin yorumlarıyla tatmin oluodu kardeşim naparsin
[/b][/quote]
evet benim canım tatlı çükü.babasının minübüsü die hiç acımıodu minibüse herşeyi yapıodu kimimizin arabayla yapmaya korktuğu şeyleri yapıodu o kocaman şeyle.ama arabasına biniyorum çünkü o kendi arabası ve arabasına acıo minibüs kadar olmasada arabayıda fırıldak gibi döndürüo caddelerde sevgili kardeşim DeLmIrA

ibonline

ibonline

Üye
yaa bunlar resmen dans ediyorlar
süper

RockFord Fosgate

Üye
bızdede o arabalar olsa..... tabıkı hayır egıtım cookk onemlı&#33;&#33;

tanzer

Üye
adamlar güzel kullanıyorlar ama o imkanları bizede verseler bizde yaparız

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Saabları seviyorum güzel araba

sebofb090

sebofb090

Üye
manyak hareketler yapıolar aynı benim gibi

-dj_ tolg@-

-dj_ tolg@-

Üye
çok süper hareketler

bidibidi12

bidibidi12

Üye
Saab perfornmans takımı idi galiba bunlar araçda yanılmıyorsam 9-3 aero yanlız o aracı bana verseler öyle bir yolda bıraksalar o kadar olmasada iyi hareketler çıkar benden de yani,şaka bi yana adamlar çok iyi yapıyorlar işlerini hakkaten

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
bn kullanmıyor muşum anladım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt