Sizi hayata bağlayan sebep nedir ?

Sponsorlu Bağlantılar

Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Beni hayata bağlayan şeyler yaşadığım sıkıntılar, her biri için şükrediyorum

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Beni hayata bağlayan hiçbir sebep yok. Ücretsiz, Ödüllü sınav diye beni zorla soktular buraya sanki ben girmek istedim.

• Beğen
Tepkiler: Topal Pire
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
sevdiğim insanlar ;)
oğlum siz öğrenciniz lan seçim hakkı sizin neyinize
neden öğrencinin seçim hakkı olmuyor çok saçma bir düşünce tarzı ister öğrenci olsun ister 1 yaşında çocuk olsun kendi seçimlerini kendi yapmalı :sinir:bann:

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
sevdiğim insanlar ;)
neden öğrencinin seçim hakkı olmuyor çok saçma bir düşünce tarzı ister öğrenci olsun ister 1 yaşında çocuk olsun kendi seçimlerini kendi yapmalı :sinir:bann:
Kendi bezini kendi mi seçmeli? :hmmm

yunus4554

yunus4554

Üye
ben hayata baglayan bisi yok oyle yasiyorum iste

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
yok diyenler hala yaşama devam ettiğinize göre birşey var en azından yaşama isteği var hepinizde ki yaşamaktan vazgeçmiyorsunuz ;)
o zaman sizi hayata bağlayan şey de yaşama isteğiniz

mürteza16

mürteza16

Üye
O

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
pump etkisi

Kingmortall

Kingmortall

Üye
iman allahım aile bireylerim

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
yok diyenler hala yaşama devam ettiğinize göre birşey var en azından yaşama isteği var hepinizde ki yaşamaktan vazgeçmiyorsunuz ;)
Bravo kardesimmmm +rep

Topal Pire

Topal Pire

Üye
    Konu Sahibi
Ne alaka ? Farzedelim ki ben yaşamak istemiyorum. Bu benim intihar etmemi mi gerektiriyor ? Ayrıca bu hayatta sadece kendimiz için yaşamıyoruz. Ben intihar etsem birçok tanıdığım ailem belki bir ömür mutsuz olacak. Kendilerini suçlu hissedecekler. "acaba bizim yüzümüzden mi intihar etti" düşüncesine kapılacaklar. Onlar öldükten sonra intihar edeceğim belki. Bu da benim geçici bir süre yaşamam için bir sebep olur. Böylece "beni hayata bağlayan bir sebep yok" tezi çürümemiş olur.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Ne alaka ? Farzedelim ki ben yaşamak istemiyorum. Bu benim intihar etmemi mi gerektiriyor ? Ayrıca bu hayatta sadece kendimiz için yaşamıyoruz. Ben intihar etsem birçok tanıdığım ailem belki bir ömür mutsuz olacak. Kendilerini suçlu hissedecekler. "acaba bizim yüzümüzden mi intihar etti" düşüncesine kapılacaklar. Onlar öldükten sonra intihar edeceğim belki. Bu da benim geçici bir süre yaşamam için bir sebep olur. Böylece "beni hayata bağlayan bir sebep yok" tezi çürümemiş olur.
bu yazdıklarına göre yine seni yaşama bağlayan şey sevdiklerin oluyor

• Beğen
Tepkiler: KinG CrazY
mürteza16

mürteza16

Üye
  • Beğen
Tepkiler: KinG CrazY