Sizce ttnet mi Smile Adsl mi ? Hangisi daha iyi .. ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
Sizce ttnet mi Smile Adsl mi ? Hangisi daha iyi .. ?
Arkadaşlar ben ttnet adsl kullanıyorum. Ama Smile adsl ye geçmeyi düşünüyorum sizce smile adsl mi daha iyi yok ttnet mi daha iyi ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler .. :)

Kǔr Şâd

Üye
Ben Smile.adsl abonesiyim. TTNET'te kullandım. Smilea.adsl gayet güzel. Fakat sitede hız testi yaptığımda Download'ı 768kb/s gösteriyor oysa Download hızım 120kb/s geçmedi :)

zonewars77

zonewars77

Üye
ttnet hizlidir, 3dk da modem dibinde 600mb dosya indirmisligim var :)

zonewars77

zonewars77

Üye
1,5gb 1 haftada mi indi? öh

Türe

Türe

Üye
Ben tek basima 150 gb yaptim smile da :ehe hiz azalmasi da olmadi gezinirken , tabiki indirmede torrent haricinde bir yavaslama goruluyor . Ama normal dolanma hizi aman aman yavaslamiyor . Ben de ttnet kullandim fakat iyiki smile a gecmisiz diyorum ;)

CasuS_87

CasuS_87

Üye
    Konu Sahibi
Saolun arkadaşlar .. peki başka ne düşünen var ?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
turkcell superonline nasıldır bilen varmı?

dj.paradox

Üye
4 yıldır SmileAdsl kullanıcısıyım.Memnunum ve TTnet den tek olumlu farkı var o da bazen güzel kampana yapmasıdır.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Ttnet kullanıyorum. Hızı çok güzel. 1,5MB/s ile kim indirme yapmak istemez :cool

Youtube'da 720p HD videolar çok akıcı :cool

ultrayer6

ultrayer6

Üye
Ttneti fazla küçümsemeyin 16 mbit kullanıyorum 1 yıldır sadece ama sadece 1 kez internet gitti o da aradım düzeldi. 1080p videolar çok akıcı ve saniyede 1.6 mb indirme :) ttnet eski ttnet değil bana göre, çok iyi şu haliyle.

XpressMusıcs

XpressMusıcs

Üye
Hız istiyosan fiber internet ama bnce ttnet hertürlü farkını koymuş smile adsl Denemedim ama ttnet 660Kb indrdim

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
aynen ttnet şuan iyi.16 mb internet var şuan 13 mb gibi kullanıyorum altyapı biraz daha gelişşe tam 16mb olacak.

karayel90

karayel90

Üye
Bende TT net kullanıcısıydım 2 sene boyunca 16 mb internet vardı ama 10 dan yukarı çıkmıyordu TT neti aradım şehir ve bölge farklılıklarından olabilir dedi bende bıraktım babamın çalıştığı yerde wifi vardı kotasız 16 mb oradan alıyorum wifi ile interneti hem bedava hemde 14 mb :D

ertooth

ertooth

Üye
TTnet ten vaz gecme en,zaten smile adsl de TTnet ten besleniyor.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
TTNET çok daha iyi .:)

tempestshine

tempestshine

Üye
ttnet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt