Duyuru Sizce nasıl bir yarışma düzenleyelim?

Bence Android alanında herkes konu açsın en çok hit getiren kazansın , ne dersiniz? Hem forum gelişir herkes önemli başlıklar arar, Hemde katılım artar.
@Dogus Pertez @NextWorld

Yeni bir yarışma zamanı gelmedi mi ?

Konu Sahibi
Tabi düşüncelerinizi belirtebilirsiniz bana güzel bir yarışma düzenleyebilirim.

Tekrardan cep telefonu hediyeli yarışmalar yapmanız gerekli çünkü böylelikle sitede online kişiler çoğalır, bununla beraber üye çekmiş olursunuz, bir ara sitenin logosunun bulunduğu bloknot falan verilirdi kazanan yarışmacılara, onunla ilgili daha fazla gelişmeler olabilir. Yarışma olarakta teknoloji yönünden misal; telefonla çekilen en iyi fotoğraf, bu oldu ama yeniden olabilir.

Tepkiler: Baydırman
Telefonun dış görünüme (photoshop, kılıf gibi) en iyi şekli verme gibi bir yarışma yapılabilir. İsimler saklı olmak koşuluyla en yaratıcı fikire iyi bir ödül verilebilir

Herkesin eşit sansı olması adına çekiliş yapabilirsin

Eren Değerli

Moderator
maxicep ne zaman kurulduysa o güne özel çekiliş yapın veya 23 nisan 1 mayıs gibi özel günlerde çekiliş yapın

Baydırman

Moderator
Maxicep logolu kupa not defteri tshirt falan

Tepkiler: MAERKEK

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Mac book pro ödül olabilir . yarışma da web sitesi tasarımı

hindi yeme yarışması hediye hindi

MAERKEK

Moderator
Paypal Türkiye ye geldi mi ?

DeV/AsA

Üye
Paypal Türkiye ye geldi mi ?

Öyle bir duyum mu var ?

Umarım geri gelir, Dünyanın en geçerli ödeme yönteminin bile bu ülkede yasak olması utanç verici.
Gezegenden bu kadar da soyutlanılmaz ki canım, bu şekilde nereye kadar.

Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Öyle bir duyum mu var ?

Umarım geri gelir, Dünyanın en geçerli ödeme yönteminin bile bu ülkede yasak olması utanç verici.
Gezegenden bu kadar da soyutlanılmaz ki canım, bu şekilde nereye kadar.
Adminlerden duymuştum . Paypal geri gelmeye çalışıyor gibisinden . Son durum ne bilmiyorum ?