LG G3 Sizce LG G3 Android 7.0 Alır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Lg g3 bir sonraki androidi alir mi?

• Kullanılan toplam oy
    46
general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
Sizce LG G3 Android 7.0 Alır mı?
Konunun basliginda belirttigim gibi bu konuda g3 un marshmallowdan daha yuksek bir surume gecebilme olasiligi. Benim cevabim evet yonunde.
Donanim olarak destekleyecegi kesin onu konusmaya gerek yok. (Android 7.0 64 bit zorunlu olcak diye bir sacmalik olmassa :D )
Lg nin guncelleme konusunda samsungdan cok daha iyi oldugunu biliyoruz. Samsung galaxy s serilerine 1 guncelleme (os yukseltme) verirken Lg 2 nesil onceki (g5 cikinca 3 nesil oncede kalcak) telefonuna marshmallow verecegini acikladi. Yani g2 jelly beandan yola basladi>kitkat>lollipop>lollipop versiyon yukseltme>ve marshmallow. Lollipop versiyon yukseltmeyi saymazsak bile 3. Buyuk guncellemesini alacak. Simdi G3 e bakalim. Kitkat ile baslayan g3 >lollipop> marshmallow aldi. Yani 2 buyuk guncelleme aldi. Bu yuzden g2 de oldugu gibi 3. buyuk guncellemesini yani daha adi şanı belli olmayan yeni android surumunu alacagini dusunuyorum. Ankette sizde seciminizi belirtin ve yorumlara dusuncelerinizi yazin. Tesekkurler.

Bülent872

Bülent872

Üye
Alır almazsa cyanogen gömersin.

• Beğen
Tepkiler: CV-Aurora
reflex

reflex

Üye
Alır sonuçta donanım olarak yeterli bir telefon zaten lg güncellemeleri de hızlı dağıtıyor alır ya neden almasın.

• Beğen
Tepkiler: general4242
turancen

turancen

Üye
Lg g3 kullanıcı olarak inşallah öyle umuyorum :D

• Beğen
Tepkiler: general4242
onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
sanmiyorum alacagini. satis politikasi bunlara aykiri

byAndroid

byAndroid

Üye
Hayatta almaz. Yaptığın açıklamalar tutarlı değil. Şurdan bakın isterseniz kimler ne güncelleme vermiş. Atıp tutmayın böyle. G2 lolipop ta kaldı. G3 te Marshmallow da kalacak tabi.

• Beğen
Tepkiler: Koradam ve Bülent872
general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
Hayatta almaz. Yaptığın açıklamalar tutarlı değil. Şurdan bakın isterseniz kimler ne güncelleme vermiş. Atıp tutmayın böyle. G2 lolipop ta kaldı. G3 te Marshmallow da kalacak tabi.
G2 lollipopta kalmadi bu yilin ilk yarisinda marshmallow alacak googlede arastirabilirsiniz lg acikladi.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bence O Kadarını Kalmaz Zaten 2K Ekranla Telefon Allah'ım Canımı Al Diyor

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
tuncayaltinisik

tuncayaltinisik

Üye
10.0 ı bile alır 7 neymiş

• Beğen
Tepkiler: tifazcik
tuncayaltinisik

tuncayaltinisik

Üye
bende öyle diyorum yaaaa. 6.0 ı gördü o kadar 7 yi unutun yani. 7 yi ancak custom rom la görür g3 sahipleri. hem 7.0 çıkınca ya kadar G3 telefon mu kalır. tarihi eser olur o

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
Hani nerde? Varsa kesin bilgi link ver bakalım.
habersefi.com/haber/lg-g2-android-6-0-marshmallow-guncellemesi-geliyor-4382.html

Lg desteke soranda olmus tam tarih belli degil uzerinde calisiliyor.
bende öyle diyorum yaaaa. 6.0 ı gördü o kadar 7 yi unutun yani. 7 yi ancak custom rom la görür g3 sahipleri. hem 7.0 çıkınca ya kadar G3 telefon mu kalır. tarihi eser olur o
Su anda bile en cok satan telefonlar arasinda g3. Donanimi en az 2-3 yil daha tasir telefonu.

byAndroid

byAndroid

Üye
O haberleri bende okudum :D hiçbişeyi yansıtmıyor. Tarih bile yok ortada. Ne de düzgün bi açıklama. Sadece test te bi ss görülmüş. Böyle şeyler her telefon için olabiliyo. Ben geleceğini düşünmüyorum. Samsung kullanlar daha iyi bilir, note 2 ve s4 mini içinde güncelleme verilecekti sözde iptal edildi. G2 için verirse mucize. Zaten bunları konuşmak bile erken. Android 7 yada belki 6.x li bişey olur. O bile tanıtılmadi.

0MG90

0MG90

Üye
Yukarıdaki ilk linkteki yalan. O resimdeki test photoshop, S808 çipseti değiştirmeyi unutmuş. Diğer linkteki haberi ise bende yaparım, inandırıcı değil.

Kısaca almaz bence.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Almaz g3 bu sene marshmallowu zor verdi 4 modele vereck bence güncellemeyi

G4
G5
V10
Lg G Flex 2 veya 3

Marshmallow alacağından ben bile şüpheliyimdim g3'ün

Lg bir sony değil :cool

Son düzenleme:
0MG90

0MG90

Üye
Hayır birde diğer firmalara göre az telefonu var bi G serisi bide Flex, bahanesi bana saçma gelir.

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
Neyse bakalim gelecekmi biz inaniyoruz :D
Lg destek'e sordum g2 6.0 i alacakmi diye bakalim ne dicekler

Emre

Üye
Sorunun cevabını LG'den başka kimse bilmiyor. :D

general4242

general4242

Üye
    Konu Sahibi
Sorunun cevabını LG'den başka kimse bilmiyor. :D
Artik bende biliyorum. Lg den cevap geldi g2 icin 6.0 calismasi yok dedi. Ama yinede g3 e 7.0 neden gelmesin? Neyse gelmese bile cm uyumluluk sorunu olmassa g3 u en az 10 a kadar destekler. S3 e bile 6.0 cikartiyorlar su zamanda

• Beğen
Tepkiler: reflex