Sizce komik mi?

Sponsorlu Bağlantılar

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
Sizce komik mi?

CABBAR

CABBAR

Üye
Bn glmdm .s .s .s

Kendimden nefret ettim böyle yazınca :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
    Konu Sahibi
Bn glmdm .s .s .s

Kendimden nefret ettim böyle yazınca :)
Değil mi? Milletin manevi ve kültür değerlerini, hatta millet olabilme özelliklerini bünyesinde muhafaza edebilmemiz için gerekli olan dilimizi ne hale getirmişler, yazıklar olsun.

Dil; Bir milleti ayakta tutan, onun varlığını ve devamını sağlayan, millî şuuru besleyen, bir millete mensup olma hazzını veren ve bireylerini birbirine yaklaştırarak onlar arasında birlik yaratan unsur olarak dilin, millet hayatındaki yeri çok önemlidir. Öyle ki milletin varlığı, dilin varlığıyla mümkündür.

ismail

ismail

Üye
Değil mi? Milletin manevi ve kültür değerlerini, hatta millet olabilme özelliklerini bünyesinde muhafaza edebilmemiz için gerekli olan dilimizi ne hale getirmişler, yazıklar olsun.

Dil; Bir milleti ayakta tutan, onun varlığını ve devamını sağlayan, millî şuuru besleyen, bir millete mensup olma hazzını veren ve bireylerini birbirine yaklaştırarak onlar arasında birlik yaratan unsur olarak dilin, millet hayatındaki yeri çok önemlidir. Öyle ki milletin varlığı, dilin varlığıyla mümkündür.

+++++++++ yazı da komik değil bence abi :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
hiç komik değil böyle kendini bilmez ergenler yüzünden güzel türkçemiz ne hale giriyor.

MaxiShe

Üye
hiçte komik değil.

achambo

achambo

Üye
Böyle yazanları hiç sevmiyorum sinir oluyorum

ytmymydn bu ne şimdi alfabemiz 21 harf mi

Jomolocco

Jomolocco

Üye
3 defa okumak zorunda kaldim bunlara ergende denmez pek emo gibi ler.

Üst Alt