Sizce hoca blöf mü yapıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sizce hoca blöf mü yapıyor?
Hoca 5 hafta devamsızlığı olanları bırakıyor benim 5 hafta oldu :aha:
ama üst sınıftan birine sordum onların dersine girmiş bırakmamış.
sınıftan bi arkadaş da söyledi hiç gelmeyen birini de bırakmamış
fakat hoca bırakırım yoklama alırım tarzında konuşuyor anlamadım. bizim sınıfta da onun dersinden devamsızlıktan kalan yok. sizce hoca blöf mü yapıyor bizi korkutmak için derse gelmemiz için :bilmem:

Baydırman

Baydırman

Moderator
Hoca 5 hafta devamsızlığı olanları bırakıyor benim 5 hafta oldu :aha:
ama üst sınıftan birine sordum onların dersine girmiş bırakmamış.
sınıftan bi arkadaş da söyledi hiç gelmeyen birini de bırakmamış
fakat hoca bırakırım yoklama alırım tarzında konuşuyor anlamadım. bizim sınıfta da onun dersinden devamsızlıktan kalan yok. sizce hoca blöf mü yapıyor bizi korkutmak için derse gelmemiz için :bilmem:
5 hafta ne adam mı öldürdün :bud:
Belki de bırakır gitmeye çalış belli olmaz

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
PALA.

PALA.

Üye
Nasıl öğrencisiniz bilmiyorum, hocanız polim yapıyor

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
Ya birini bırakmaz gelir seni bırakır belli olmaz sen gitmeye devam et

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bu hafta da gitmiyorum 6 oldu
sorduğumda "durumun sıkıntılı" demişti 4 hafta devamsızlığım varken

Baydırman

Baydırman

Moderator
5ken devam etseydin ya şimdi devam et son şansın olabilir

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
:halay2:

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
bugün ise 7 hafta oldu :yagmur: derste zaten karnım çok kötü ağrıyor. özellikle bu hocanın dersinde daha bir kötü oluyorum. sadece konuşuyor ve bazen yazdırıyor. aynı ses tonuyla o konudan o konuya atlıyor. kendisini seviyorum ama bakalım neler olacak. ayrıca bu sınavdan 70 lerde bir not aldım. final için de proje verdi. ondan da yüksek alırsam bi şeyler yapar mı ki? sonuçta yoklama kağıdına bir bakacak hep çarpı işareti var bazı yerlerinde imzam var somuru:
aslında gidip 1 tane de olsa imza atmak istiyorum ama bazen son ders imza attırıyor bazen ilk ders. en azından dolu gözüksün diye. ama şu karın ağrısından gidemiyorum :vur

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
bugün ise 7 hafta oldu :yagmur: derste zaten karnım çok kötü ağrıyor. özellikle bu hocanın dersinde daha bir kötü oluyorum. sadece konuşuyor ve bazen yazdırıyor. aynı ses tonuyla o konudan o konuya atlıyor. kendisini seviyorum ama bakalım neler olacak. ayrıca bu sınavdan 70 lerde bir not aldım. final için de proje verdi. ondan da yüksek alırsam bi şeyler yapar mı ki? sonuçta yoklama kağıdına bir bakacak hep çarpı işareti var bazı yerlerinde imzam var somuru:
aslında gidip 1 tane de olsa imza atmak istiyorum ama bazen son ders imza attırıyor bazen ilk ders. en azından dolu gözüksün diye. ama şu karın ağrısından gidemiyorum :vur
Bakalım nereye varacak :bilmm

• Beğen
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bakalım nereye varacak :bilmm
yoklama girişi de yapmıyor. heyecanla beklemedeyim. ama kalırsam da zaten sadece 2. dönem dersine girmek zorunda kalıcam bi alt sınıflarla :zzz: eğer öyle olursa bu konuya yazarım herhalde:ok2:

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
yoklama girişi de yapmıyor. heyecanla beklemedeyim. ama kalırsam da zaten sadece 2. dönem dersine girmek zorunda kalıcam bi alt sınıflarla :zzz: eğer öyle olursa bu konuya yazarım herhalde:ok2:
Kamu spotu olur :ehe

• Beğen