Sizce Hangisi Daha iyi ve Kullanışlıdır ? (Son ve Güncel Konu)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

Bilmiyorum bence Iphone 5 alınası bir model değil.Apple beni çok şaşırttı Iphone 5 ile.Ayrıca ekranı çok küçük heleki benim gibi Galaxy Note kullanıp ona ideal boyut diyen birisi için :kıskıs: Bir zamanlar nasıl Iphone kullanıyormuşum aklım almıyor.

Benim için ideal boyut eğer büyük ekran isteseydim note 2 isterdim :evet:

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Benim için ideal boyut eğer büyük ekran isteseydim note 2 isterdim :evet:

Yinede Iphone 5 bence almaya değmez.Heleki 4.1'li Galaxy SIII, HTC One X ya da X+ ve oyun önemli değilse Lumia 920 varken.

amcalu1

amcalu1

Üye
One x+ sadece medya müzik ile değil performans olarak da öne çıkacak ve bence baya uzun ömürlü bir cihaz olur one x+ al rahat et

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

o da kişisel bir tercih işte :)

biraz öyle,ama aslında note 2 çok iyi bir telefon ekranın büyük olmasıda iyi birşey ama onu milletin içinde kullanırken herkes sana bakıyor ne biliyim elinde birşey taşıyorken telefonu kullanamıyorsun falan zor oluyor yani ama sık sık seyahat edenler,evinden uzak kalanlar için çok ideal bir cihaz:evet: keşke onu kullanabilsem 2GB rami var daha ne olsun sorunsuz android deneyimi işte keşke normal s3'e de 2GB ram koysaydılar :off:

- - - Eklendi - - -

Yinede Iphone 5 bence almaya değmez.Heleki 4.1'li Galaxy SIII, HTC One X ya da X+ ve oyun önemli değilse Lumia 920 varken.

android bence şuanda stabilasyon konusunda ios'tan iyi değil ama sürekli gelişiyor ama dahada gelişmesi gerekiyor bence s3 bile bazen Modern Combat 3'te kasıyor samsung bu oyunu birde utanmadan bize hediye edip gövde gösterisi yapıyor :ehe:

birde artık androidden bıktım sıkıcı gelmeye başladı ne biliyim iPhone kullanmak istiyorum birazda zaten iphone 5'in kasasına hasta oldum özellikle siyah olanına somuru:

ama kuşkularımda var mesela bazı kullanıcılar androide geçtim dünya varmış be diyorlar ama sanırım onlar jb yapmadıkları için böyle diyorlar oyun benim için önemli yoksa zaten wp'de şuanda anladığım kadarıyla yeterli program var yani gündelik hayatta kullandıklarımızın çoğu diyim :evet: ama oyun problem benim için canım sıkıldığında telefonumun kilidiyle oynamak istemiyorum :evet: :ehe

- - - Eklendi - - -

One x+ sadece medya müzik ile değil performans olarak da öne çıkacak ve bence baya uzun ömürlü bir cihaz olur one x+ al rahat et

oda zaten 2 tercihimden birisi bir daha android alırsam one x + alacam zaten ama s3'tende aşırı anlamda memnunum bir ihtimal tekrar s3 çok ufak bir ihtimalle note 2 :evet:

- - - Eklendi - - -

bu forumda apple'dan çok iyi kimler anlar ? bir baksa bana ip5'i bir tanıtsa dışarıdan bakıldınmı bana kalırsa ; alırsın 1GB ramli A6 işlemcili ios6'lı ip5'i çakarsın jail break'ı ardından yüklersin installous'u paşalar gibi kullanırsın ama birde sanırım ios'ta flash player yokmuş o nasıl yapılıyor ?

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Abi bi de ios formuna dal derdini orda anlat... Çok güzel adapte ederler seni tahminimce iosa :ehe: yav keşke bi anket falan yapaydın en başta :) daha kolay seçim yapardın :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Talip in hiç kolay seçim yaptığını görmedim kardeşim hep çok sancılı bir süreç oluyor :D

kabil486

Üye
Bence one x+ al hemde htcnin işlemcisi oyunlarda s3 ten daha iyi

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
S III'ü zaten kullanmışsın One x de zaten aynı özellikte tarzda telefon kaldı ki S3 One X'ten daha iyi bi cihaz bana göre,testlere göre ve satış rakamlarına göre bunca kişi yanılıyor olamaz :) Iphone 5 veya çıkarsa One X+ iyi bi seçim olur :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
S III'ü zaten kullanmışsın One x de zaten aynı özellikte tarzda telefon kaldı ki S3 One X'ten daha iyi bi cihaz bana göre,testlere göre ve satış rakamlarına göre bunca kişi yanılıyor olamaz :) Iphone 5 veya çıkarsa One X+ iyi bi seçim olur :)

one x+ büyük bir ihtimalle çıkmayacak :evet:

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Androidin doruklarına çıktın di mi? Evet. S3 le :) yeni bir arayıp arıyorsun di mi?? Evet. Iphone 5 i beğeniyorsun di mi?? evet. 3 evetle iphone5 diyorum :) 4s derdim ama s3 ten sonra ekran küçük gelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...