Sizce hangi gsm şirketinin hattını alayım ?

• 16 Eylül 2013
  • 753 Okunma
  • 16 Cevap

1. Selamun aleyküm. şu anda Vodafone hattını kullanmaktayım. Yedek bir hat almak istiyorum. ama avea ile Turkcell arasında kaldım. Aveanın cazip ve uygun tarifeleri ile Turkcellin çekim kalitesi karar vermemi zorlaştırmakta. Sizce hangisini alayım nedenleri ile belirtir misiniz ?

Ayrıca bana lazım olan internet ve heryöne mesaj. hangisin de daha güzel kampanyalar var biliyorsanız bizi de bilgilendirin. Şimdiden Allah razı olsun :)

Yazan: messevim
  2. biraz tuzlu ama turkcell derim.

mehsevim bunu beğendi.
  3. Aynen turkcell tuzlu ama kalite hz hepsi onda

mehsevim ve By_Casparov bunu beğendi.
  4. aynen öyle. net hızı da oldulça iyi ve heryerde hsdpa çekiyo nerdeyse.

5. Tek sorun çok tuzlu olması öğrenci icn kullanssz biraz :D

phasan ve By_Casparov bunu beğendi.
  6. öğrenci hattı die vodafone derler bilrsin :D
    neyse kardeş bn diceğimi dedm karar senn. iyi dersler :cool

7. BimCell. :)

8. Yani turkcell alayım diyorsunuz ..:) ortalama hat fiyatları ne kadar biliyor musunuz peki ?
    ---
    bimcell alırdım almasına ama her kontörü yükleyceğim de bim marketlerine gidemem malesef..:)

9. Yanlş söylemsler avea tam ögrenci isi lisede avealydm üniye geçince atar yaptm turkcele gctim gecmz olaydım :P

10. Avea daha iyi
    39tl ye her yöne 500dk 4gb internet

11. Turkcell derim bende.

12. Avea ,Vodafone paket acısından guzel gonuebılır ama cekım gucu oalrak guzel deıl 2-3 tl daha fazla ode turcell al bence

13. şuanda Turkcell'de mevcut kampanya olarak 5 tl ye heryöne 5000 sms alabiliyorsun.

14. Hangi tarifeye veriyorlar

15. Konusma ve net acisindan tabiki turkcell.arkadaslarin dedigi gibi avea dan biraz pahali

16. Avea'da 4 GB internet, 600 dakika konuşma ve mesajlaşma paketi 40 TL'ydi heralde. Sana öneririm.

17. yeni genç tarife 500 ve 700 olarak 2 ye ayrılıyor 2 sinden 1ini seçerek faydalanabilirsin

Yüklüyor...
16/11/2018 - 08:09