Sizce hangi gsm şirketinin hattını alayım ?

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Sizce hangi gsm şirketinin hattını alayım ?
Selamun aleyküm. şu anda Vodafone hattını kullanmaktayım. Yedek bir hat almak istiyorum. ama avea ile Turkcell arasında kaldım. Aveanın cazip ve uygun tarifeleri ile Turkcellin çekim kalitesi karar vermemi zorlaştırmakta. Sizce hangisini alayım nedenleri ile belirtir misiniz ?

Ayrıca bana lazım olan internet ve heryöne mesaj. hangisin de daha güzel kampanyalar var biliyorsanız bizi de bilgilendirin. Şimdiden Allah razı olsun :)

By_Casparov

By_Casparov

Üye
biraz tuzlu ama turkcell derim.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
Fatic

Fatic

Üye
Aynen turkcell tuzlu ama kalite hz hepsi onda

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve By_Casparov
mkyb

mkyb

Üye
BimCell. :)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Fatic

Fatic

Üye
öğrenci hattı die vodafone derler bilrsin :D
neyse kardeş bn diceğimi dedm karar senn. iyi dersler :cool
Yanlş söylemsler avea tam ögrenci isi lisede avealydm üniye geçince atar yaptm turkcele gctim gecmz olaydım :P

eren3546

eren3546

Üye
Avea daha iyi
39tl ye her yöne 500dk 4gb internet

marist

marist

Üye
Turkcell derim bende.

Denqesiz61

Denqesiz61

Üye
Avea ,Vodafone paket acısından guzel gonuebılır ama cekım gucu oalrak guzel deıl 2-3 tl daha fazla ode turcell al bence

McJaws

McJaws

Üye
şuanda Turkcell'de mevcut kampanya olarak 5 tl ye heryöne 5000 sms alabiliyorsun.

btogan

Üye
Konusma ve net acisindan tabiki turkcell.arkadaslarin dedigi gibi avea dan biraz pahali

fk555897

fk555897

Üye
Avea'da 4 GB internet, 600 dakika konuşma ve mesajlaşma paketi 40 TL'ydi heralde. Sana öneririm.

McJaws

McJaws

Üye
yeni genç tarife 500 ve 700 olarak 2 ye ayrılıyor 2 sinden 1ini seçerek faydalanabilirsin

Üst Alt