sizce hangi bilgisayari almaliyim

Sponsorlu Bağlantılar

hangi bilgisayari almaliyim sizce

• http://m.teknosa.com/urunler/125033020/asus-k555lb-xo408t-15-6i7-5500u8gb2tbwin10-noteboo

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Kırklareli20

Kırklareli20

Üye
    Konu Sahibi
sizce hangi bilgisayari almaliyim
Cevaplarinizi bekliyorum yardimci olursaniz sevinirim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Detayli Özellikleri İçin Link Atsan Daha İyi Olur.Ayrıca Konu Başlığını Düzenlemelisin Bence

Kırklareli20

Kırklareli20

Üye
    Konu Sahibi
konu basligina ne yazmaliyim ve link atmayi bilmiyorum yardimci olursan sevinirim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
konu basligina ne yazmaliyim ve link atmayi bilmiyorum yardimci olursan sevinirim
Bu PCleri Nerede Gördüysen Tarayıcının Üstarafında Linki Kopyalayıp Buraya Atacaksın. Başlığıda Hangi Laptopu Alayım Sizce Gİbi Şeyler İle Değiştirebilirsin

Kırklareli20

Kırklareli20

Üye
    Konu Sahibi
Cok tesekkurler

Kırklareli20

Kırklareli20

Üye
    Konu Sahibi
Cevaplarinizi bekliyorum

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
hocam öncelikli olarak teknosadan almayın cihazı çünkü diğerlerine oranla daha pahalıya satıyor cihazı örnek asus k555lb cihazı vatan computerde 2900 ken teknosada 3350 tl ve bu kadar bütçeniz varsa biraz daha zorlayın MONSTER® ABRA A5 V5.3 serisi cihaza bir bakın derim 3500 tl özellikleri asustan daha iyi

Kırklareli20

Kırklareli20

Üye
    Konu Sahibi
Hm tesekkurler

TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
Rica ederim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ayrıca Alacağin PCde GTX Serisi Ekran Kartı Olmasına Dikkat Etmelisin

Kırklareli20

Kırklareli20

Üye
    Konu Sahibi
O neden acaba

Bülent872

Bülent872

Üye
Harddisk SSD harddisk illa alacaksın

Kırklareli20

Kırklareli20

Üye
    Konu Sahibi
Illa alicaksin derken acarmisin biraz

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Sana en iyi cevabı attım ;)

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
GT serisi genel kullanımken GTX serisi oyun serisi oluyor

Yani GTX li kartlar en az bi adım daha iyi

Benim arkadaş geçen aylarda GT940M li laptop aldı (5500U, 12GB Ram,1tb hdd)

Cs go da 1336x768 de orta ayarlarda zar zor 60 fps alabiliyor

Örn GTX960 herşey sonda iken 1080p de 240-300 fps alıyor

Farkın bu kadar fazla olması normal ama yinede GT940M den daha yüksek bi model almanız daha mantıklı olur.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
fiyatları tüm mağazalarda araştırın. arkadaşın aksine kendi bilgisayarımı teknosadan diğer mağazalara göre daha uygun fiyata aldım. üstelik diğer mağazadakine göre ekran kartı daha yeni nesildi. çok fark olduğundan değil daha güncel w10'lu modeli daha ucuza buldum yani onu kastediyorum. teknosada da ucuza gelebiliyor. özellikle bu sene arkadaşım alışveriş yaparken şahit oldum hep bi kampanya indirimi var

turancen

turancen

Üye
Kardeş bilgisayar linklerini ilk mesaja yazsaydın bakardık, böyle ne olduğu hiç belli olmuyor, fiyat aralığın nedir, ne değildir hiç belli değil

Kırklareli20

Kırklareli20

Üye
    Konu Sahibi

Boyle yapabildim umarim dogru yapmisimdir

turancen

turancen

Üye
Kardeş bunlar alınmaz, satışı durmuş bazıların,ekran kartı göründüğü kadar hızlı değildir.

Ekran kartı en düşün gtx950m olanları tavsiye ederim, 2300 civarı adam akıllı oyun pcsi yok, en az 3000 tlden başlıyor,

Mesela bu monster pc gibi, gtx960m vardır, 3500tl

mcnpl4

mcnpl4

Üye
bende ilk linktekinden var farkları aynı işlemci bende 5. nesil ve hard disk 750gb. aşağı yukarı aynı yani. genel olarak memnunum fiyatına göre iyi. ben mühendislik okuyorum çizim programlarında sorun yaşatmıyor gta 5 gibi oyunlarda napar bilmiyorum oyunla işim yok.fiyat konusunda daha pahalı cihazlara bakacaksanız hard disk olayında ssd hdd olayı var ssd'li bilgisayarlar program yükleme ve açmada daha hızlılar. bu detayı da göz önünde bulundurabilirsiniz

Üst Alt