Uygulama Sizce En Iyi Müzik Çalar Nedir?

Konu Sahibi
Sizce En Iyi Müzik Çalar Nedir?
Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.

eren3546

Üye
TTPod başka muzik çalara gerek yok dene tek kelimeyle süper bi program
Bass Boster Pro bu iki programı aynı anda kullanıyorum baslar deliriyor anlatmakla olmaz

Tepkiler: abdurrahmancam

Emre_o6

Üye
Rocket Player . eq kullanamiyorsun ama arayuzu detayli.

Tepkiler: The Shadow

Invoke

Üye
Walkman.
Poweramp
Playerpro

-Emre

Üye
Poweramp. Yaptığım eq ayarı ile htcbetasten çok daha iyi ses kalitesi elde ettiğime emin ol ama bu durum kullanılan kulaklığa göre değişir.

Konu Sahibi
Herkese çok teşekkür ederim.
Poweramp. Yaptığım eq ayarı ile htcbetasten çok daha iyi ses kalitesi elde ettiğime emin ol ama bu durum kullanılan kulaklığa göre değişir.
Tabikide kullaklığa bağlı (tavsiyenizi deneyeceğim)

kesinlikle en iyi müzikçalar playerpro

ice cube

Üye
1 Maven
2 Poweramp
3 Playerpro

Emre_o6

Üye
Playerpro bi link atabilirmisiniz arkadaslar

Emre_o6

Üye
Maxicepten olsun diger sitelerden olsun yaklasik 15 e yakin indirdim kimi paket ayristirma sorunu veriyor kimi hic acilmiyor. Bi link attinda yoruldun mu kusura bakma o zaman.

Invoke

Üye
Kötü bir şey demedim, birazdan araştırın dedim. Teşekkür edeceğin yerde saygısızca konuşman hiç hoş değil.

Bu linkte sorun var mı? Varsa eğer o konunun altına yaz, düzenlerler.

Emre_o6

Üye
Saygisizca ? Biri birsey istediginde aldigi biraz arastirin cevabina ayar oluyorum birader.

Invoke

Üye
Evet, saygısızca. Aldığın cevap sadece "araştır" değildi. Linki koydum ve link bu sitede ve müzik uygulamaları bölümünde en üstlerdeydi, zor bir şey değil yani. Sadece "biraz araştırın" dedim.

Uzatmanın manası yok.

Saygisizca ? Biri birsey istediginde aldigi biraz arastirin cevabina ayar oluyorum birader.
sakin beyler gereksiz yere ceza puanı almanın bir manası yok