Siz ne yapardınız?

• 10 Ekim 2012
  • 827 Okunma
  • 29 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Belçikadan gelen yiğenim ben sabah uyurken telefonumu almış babasının telefonu samsung star doğal olarak çocuk ekrana bastırmaya alışmış ekranı maşşallah bayabi zorlamış internete girmiş kontürlerimi yemiş hafızamı mahfedicek derecede gereksiz uygulama indirmiş zaten az olan hafızayı 720p video çekerek iyice kötü hala getirmiş şahsen uyandığımda sinir krizi geiricektim ne yapıcağımı bilemedim tek yapabildiğim telefonu elinden sinirli ve hızlı bi şekilde alıp saklamak oldu ya böyle özür dilese falan neyse kıs kıs güldü küçücük çocuğa bu kadar sinirleniceğimi hiç düşünmezdim :sinir:sinir

Yazan: seytan_avcisi
  2. sakin ol. O sadece bi velet. Mala bakma gözünü kalpten aç

3. sakin ol çoçuk ne anlar telefondan tl den sıkıntı yapma :hmmm

4. Çocuktur hoş gör,kendin küçük olduğunda da aynı şeyleri yapabileceğini düşün.bu arada ismail kanka selamlar sana :)

5. Senin yerinde olmayı inan hiç istemezdim:)

6. ver sopayı velede gitsin annesine söylesin benim telefonum olsa üstüne telefonu yedirirdim

7. En Nefret Etttigim Seydir Dunyada .. :D

Felemenkce Ona ..

Stopter Mij .. Zot Jonge ..

De .. :]

8. ​Çarpaydın tokatıı ne uğraşıyosn

9. Kırbaçlaman gerekirdi. :D

10. Ben olsam bıçaklardım (ciddiyim)

- - - Eklendi - - -

şaka bi yana o tele format atardım

11. Çin işkencesi yap ortası delik bir sandalyenin içine fare koy alttan ısıt

12. Ne yap ona biliyonmu :D 2 tane tokat at poposuna yansın poposu sonra 2 tane daha at sonra ense kökünden saçını çek kısaysa enseye şlak diye ses gelicek şekilde yapıştır 2 tane tokat at yüzüne ben böyle yapardım sonra ona kötü kötü laflar derdim örneğin(gece uyurken dövücem seni iğne yapıcam sana tokat atıcam sen uyurken oyuncaklarını başkasına vericem seni dövücem de) birdaha bakmaz bile telefonnuna.

13. Bu nasıl işkence :ehe

14. Çocuğun cenazesi çıkacak yakında :ehe ne kadar işkence seven üye varmış :d:

15. Yok canım telefona yapmasın birdaha diye :islik

16. hm anladım ben onu :ehe

17. geldiği yerer kadar kovarlardım :d:

18. Başka bir amacımız yok zaten sen bizi pisikopat mı sandın? :eller:

19. hani sonra fare makata giriyodu göbekten çıkıyodu ya ondan bahsediyorum süper bir işkence

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 23:48