Siteye teklif formu ve whatsap arama butonu ekleme


oznylgn

oznylgn

Üye
    Konu Sahibi
İyi Günler Forum Sakinleri
Arkadaşlar web siteme whatsaap arama buto ve teklif formu tarzında bir şeyler hazırlamak istiyorum lakin nette bunlara uygun bir şey bulamadım. Böyle bir uygulamaya baş vursam web adresim yükselişe geçer mi.
Web adresimin 1. sıraya gelmesi için ne gibi işlemlerde bulunmam lazım back link alabileceğim önerisi yüksek adresler konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.
Web adresimde hatalarım konusunda yardımcı olabilir iseniz çok mutlu olurum.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt