Öneri Siteye Sohbet Paneli Eklemek Mantıklı Olabilir..

Sponsorlu Bağlantılar

kinger1905

kinger1905

Üye
    Konu Sahibi
Bu konu daha önce konuşuldu ve kabul görmedi arkadaşlar. Bende pek olumlu bakmıyorum.
Farkındaysanız bir sohbet panelimiz olsaydı bu konuyu şuan orada konuşuyor ya da tartışıyor olabilirdik ve daha hızlı ve daha iyi bir sonuç elde edebilirdik. Ayrıca neden kabul görmediğini ve bu konunun bahsedildiği konu linkini paylaşabilir misin ? @ANIL
Zaten çeşitli konular altında sohbet ediyoruz, öm de var duvarda var
Bahsettiğimiz olay aynı şey değil ama . Benim bahsettiğim anlık mesajlaşma gibi bişeyÖrnek uygulama ve mesajlara yazdığım mesajın resmini paylaşıyorum.

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Burdan yazılan mesajlar vs. profili etkilememeli böylece sadece mesaj kasmak isteyenler bu bölümü pek kullanmaz. Ayrıca bu sistemi yabancı bir sitede görmüştüm ve site online bir hizmetin forum sitesi ve milyonlarca üyesi mevcut. Bizim kaybımız hep burda başlıyor zaten onların yapabildiğini biz daha başlamadan yapamayız diyoruz. Belirli kelimeler yasaklanır en baştan ve bu kelimeler güncellene güncellene önüne geçilebilir.

Yapan var ise yapılabilir.
ama maxicep yönetiminin amacı milyonlarca üyeye ulaşmak değil! geçtiğimiz günlerde tartışmalı bir konuda yöneticiler tarafından söylendi milyonlarca üye maxicep için önemli değil kaliteyi ve hizmeti baz alıyor yönetim! o yüzden yani pek olacağını düşünmüyorum bu önerinin ama umarım olur ve sizler yararlanırsınız! :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: kinger1905
kinger1905

kinger1905

Üye
    Konu Sahibi
ama maxicep yönetiminin amacı milyonlarca üyeye ulaşmak değil! geçtiğimiz günlerde tartışmalı bir konuda yöneticiler tarafından söylendi milyonlarca üye maxicep için önemli değil kaliteyi ve hizmeti baz alıyor yönetim! o yüzden yani pek olacağını düşünmüyorum bu önerinin ama umarım olur ve sizler yararlanırsınız! :tebessüm:
O konu hakkında bilgim yok ama benim bahsettiğim uygulama yeni üye çekmek amaçlı değil var olan üyelere sunulan bi hizmet yani kısacası kalite ve hizmet içerikli bi uygulama . Ayrıca bu sistem ile rütbeli üyeler ile yeni üyeler ayrılmış olacak ve kalıcı ve siteye katkısı bulunan rütbeli üyeler için de ufak bir hediye olacak.
Bu işten benim karım ise ne bir çeşmem ne de bir hayratım ne de dikili bir ağacım var olursada bu olsun millete bi faydam olsun :)

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Orada asayişi sağlamak zor olur

Ozan

Ozan

Admin
Daha önce çok kere konusuldu arkadaslar, chat tarzı bir yapıyla ortamı daha da basit hale getirmeyi düşünmüyoruz kesinlikle.

Ancak site özel mesajlaşma (grup seklinde de destek mevcut 5 kişiye kadar) yapısı oldukça hızlı ve kolay, kullanışlı.

foreverthe

foreverthe

Üye
Ya asayiş sağlanabilir yeni admin alımları filan olabilir. Küfür,argo gibi şeylerde sansürlenebilir, 3-5 kişinin şikayet ettiği isimler direk otomatik banlanabilir ama bu arkadaşın gösterdiği chat gibi değilde daha göze hoş gelen daha kullanışlı bir şey yapılabilir.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Ya asayiş sağlanabilir yeni admin alımları filan olabilir. Küfür,argo gibi şeylerde sansürlenebilir, 3-5 kişinin şikayet ettiği isimler direk otomatik banlanabilir ama bu arkadaşın gösterdiği chat gibi değilde daha göze hoş gelen daha kullanışlı bir şey yapılabilir.
Maalesef öyle kolay değil. Şimdi eğer olursa buna belli bir rütbe sınırı illaki gelecek ve gelmeli. Bu sefer birçok kişi oraya erişebilmek için mesaj kasacak. Kalite düşecek. Yönetici alın diyorsun bu sefer yönetici olması için alınan kişiler düzeni sağlayamayabilir sonuçta yöneticiler özenle seçiliyor bazı üyeler bunun böyle olduğunu düşünmüyor tabiki herkes düşüncesinde özgür. Ama dediğim gibi asayişi sağlamak zor olur ayrıca konulara ilgi düşer gereksizler bölümü oraya kayar zaten 500 kişi online olup yazsa orası Çin pazarına döner kimse ettiği sohbeti anlamaz o yüzden olmasının zor olacağını düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: dogukan-
foreverthe

foreverthe

Üye
Maalesef öyle kolay değil. Şimdi eğer olursa buna belli bir rütbe sınırı illaki gelecek ve gelmeli. Bu sefer birçok kişi oraya erişebilmek için mesaj kasacak. Kalite düşecek. Yönetici alın diyorsun bu sefer yönetici olması için alınan kişiler düzeni sağlayamayabilir sonuçta yöneticiler özenle seçiliyor bazı üyeler bunun böyle olduğunu düşünmüyor tabiki herkes düşüncesinde özgür. Ama dediğim gibi asayişi sağlamak zor olur ayrıca konulara ilgi düşer gereksizler bölümü oraya kayar zaten 500 kişi online olup yazsa orası Çin pazarına döner kimse ettiği sohbeti anlamaz o yüzden olmasının zor olacağını düşünüyorum
Hocam çok iyi anlıyorum sizi ama böyle hurra şekilde chat bölümü olsun demiyorum bazı forumlardaki gibi aynı şu an kullandığımız mesajlaşma olayının daha gelişmişi ve daha göze hoş olanı daha iyi olur hani çevrimiçi mesajlaşma olsa onu diyorum. Bunda pek sorun çıkmaz diye düşünüyorum ama tabii siz daha iyi bilirsiniz :)

mürteza16

mürteza16

Üye
Bu sistem bazı türk forum sitelerinde mevcut ve gayette güzel çalışıyor. Ayrıca mobil içinde bu sistemi mevcut olan türk forum siteleri var ve hiçbir sıkıntı da yok. Ne küfür var, ne başka bir şey. Yani aslında güzel bir sistem.

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve hsynkckygcı@
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Admin kesinlikle düşünmüyorsa kim yapabilecek ? :ehe

Üst Alt