Sitenin hali

Sponsorlu Bağlantılar

Sitenin şu anki halinden memnun musunuz?

• Memnunum

Kullanılan: 0 0.0%
  • Memnun Değilim

• Fikrim

• Kullanılan toplam oy
    0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
Sen nasıl o kelimeyi kullanırsın be...
NE olurlarsa olsunlar argo konuşma en azından bu sitede konuşma :eksi:

Neyse mod.lara bildirdim gerekeni yaparlar onlar ;)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
valla bende son 1 ay dır menmun degilim..ama sonra zamanlarda eski menmun luguma geldim..yani eskisi kadar süper menmun degilim.

.ıl[ uluc ]lı.

Üye
Ben memnun deilim arama yapinca bi konu cikio 20 sayfalik o 20 sayfadan hangisinde aradigim kelimenin gectigini nasil anlayacam???

Sitede siyasi içerikli kelimeler kullanmamaya özen gösterelim arkadaşlar, biri ile sorununuz var ise bunu pm den halledin...

SANCAR

SANCAR

Üye
    Konu Sahibi
işte o yüzden de bu konuyu açma gereksinimi duydum

Zero

Zero

Üye
Originally posted by .ıl[ uluc ]lı.@Aug 22 2005, 01:56 PM
Ben memnun deilim arama yapinca bi konu cikio 20 sayfalik o 20 sayfadan hangisinde aradigim kelimenin gectigini nasil anlayacam???

PKKci varsa bu türk mobil sitesinden defolup gitsin..!!
[post=140878]Quoted post[/post]​

Arama için farklı seçenekler mevcut..
"Sonuçları ileti olarak göster" gibi farklı seçenekleri denerseniz daha iyi sonuçlar alabilirsiniz..

iOS Developer

iOS Developer

Üye
Originally posted by _aLTaN_+Aug 22 2005, 12:46 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(_aLTaN_ &#064; Aug 22 2005, 12:46 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-xmen@Aug 22 2005, 12:41 PM
Allah&#39;ıma kitabıma yaşatmam o şerefsizleri...adamı çileden çıkartmayın
[post=]Quoted post[/post]​
Sen nasıl o kelimeyi kullanırsın be...
NE olurlarsa olsunlar argo konuşma en azından bu sitede konuşma :eksi:

Neyse mod.lara bildirdim gerekeni yaparlar onlar ;)
[post=140805]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
eywallah ...

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
sitemizden gayet mennunum. ;;) :oke:

Zero

Zero

Üye
Sitede ufak-tefek teknik sıkıntılar dışında önemli hiçbir sorun yok.
Bireysel tepkiler ve takıntılar gündeme geldiğinde sanki büyük bir sorun varmış gibi algılanıyor.

Demokratik davranmak adına müdahale etmiyoruz ama her ceza uygulaması sitede konu açılarak tartışmaya açıldığı için süreklilik izlenimi yaratıyor.. Belkide bu tür tartışmalara hiç açıklama falan yapmadan direkt müdahale etsek daha iyi olurdu.

Çıkan tartışmalarında sorumluları da genelde "FANATIK" arkadaşlar.
Bu konuda bende kendi fikirlerimi yazayım. Belki biraz katkım olur..

---Bilgi sahibi olmadan Fikir sahibi olmanın, Hayatı hiç düşünmeden SİYAH ve BEYAZ, BİZ ve ONLAR, A-TAKIMI-B TAKIMI gibi algılamanın Yan etkilerini hep beraber görüyoruz. Herşey bu kadar basitmi ??

---Nedense Haklı olduğuzdan çok eminiz, Hiç araştırmadan, okumadan taraf olmayı seçiyoruz. İnsanları kolayca yargılıyor hemen ardından saldırıya geçiyoruz.

---Hiç bir insan "BEYNi" Dünyayı, Yaşamı tek başına değerlendirip DOĞRU&#39;ları belirleyecek kapasiteye sahip değildir. Bu nedenle Kolay inanmayalım, inandığımız şeylere de arada bir şüpheyle yaklaşalım (belkide yanılıyorsunuz, kim bilir..???)

---Hiçkimseyi hor görmeyelim, hayatta her insanın size öğretebileceği birşey vardır. Aranızda "Ben hayatta herşeyi gördüm, yaşadım" diyebilecek varmı ??.. Sokakta yaşayan bir dilenci de size hayata dair çok şey öğretebilir..

Birşeylere sorgulamadan inanmak en kolay olanıdır. Zor olan her zaman araştırmak, sorgulamak ve öğrenebildiğimiz kadarıyla yaşamımıza fikirlerimize yön vermektir..
Başkalarından önce Kendimizi, fikirlerimizi, yaşadığımız hayatı TARAFSIZ olarak yargılayalım,

Ben pek çok şeyden emin değilim Ya siz ????..

Saygılar..

DefectoR

Arkadaşlar topici siyasi bi sorun haline getirmeye çalışıyorsunuz bu devam ederse topici kilitlemek zorunda kalacam insiyatifimi zorluyorum şuan.

Teşekkürler

midnight

midnight

Üye
Sayın Zero...Sancar arkadaşımızın msn&#39;i maxicep&#39;teki bir üye tarafından alınmış ve msn&#39;de siyasi içerikli olatak küfür ve tehdit edilmiş...biz durduk yerde tepki vermiyoruz..ve o küfür eden arkadaş daha iki gün önce om&#39;dan bir arkadaşımızın Allahına ve kitabına sövmüştü ve aTTra tarafından banlanmıştı...Fakat yine gelgi ve bunları yaptı,gelirken de yanında arkadaşlarını da getirdi herhalde..birkaçtane daha var sonunda rakamları değişik,aynı isimler..

S1FR3K1R1C1

Üye
Arkadaşlar Sİtenin 36% sı memnun değil neden acaba elimizden geldiği kadar herkese yardım etmeye çalışıyoruz ben çok memnunum saağolsun arkadaşların hepsi elinden gelen herşeyi yapıyor I Love you Maxicep&#39;ve Ailesi :D :huhu: :haha:

Zero

Zero

Üye
Originally posted by midnight@Aug 22 2005, 05:16 PM
Sayın Zero...Sancar arkadaşımızın msn&#39;i maxicep&#39;teki bir üye tarafından alınmış ve msn&#39;de siyasi içerikli olatak küfür ve tehdit edilmiş...biz durduk yerde tepki vermiyoruz..ve o küfür eden arkadaş daha iki gün önce om&#39;dan bir arkadaşımızın Allahına ve kitabına sövmüştü ve aTTra tarafından banlanmıştı...Fakat yine gelgi ve bunları yaptı,gelirken de yanında arkadaşlarını da getirdi herhalde..birkaçtane daha var sonunda rakamları değişik,aynı isimler..
[post=141132]Quoted post[/post]​

Bu tür bir durum varsa konu açmaya gerek yok. PM&#39;le bildirirsiniz olur biter biz gerekeni yaparız.. mümkünse gönderilen PM&#39;in vs görüntüsünüde eklersiniz.. Konu açarak bu iş çözümlenmez, sadece sitede ortamı bozmaya çalışanların amacına katkı yapmış olursunuz.

midnight

midnight

Üye
Sancarla iletişime geçin..eğer msn&#39;den görüntü alabilmişse yollasın size..önceki küfür olayı zaten aTTra tarafından biliniyor...Ama bu kişi arlanmaz bir tip o yüzden bu topic açıldı ve biz de buradayız mesajı verildi...

Zero

Zero

Üye
Sanırım konunun daha fazla uzamasına gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt