Sitemizde bayan sayısı neden az acaba?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
canturk

canturk

Üye
    Konu Sahibi
Sitemizde bayan sayısı neden az acaba?
Arkadaşlar bizim sitemizde bayan arkadaşlar neden yok? :eksi:

Haberci

Haberci

Üye
Evet arkadaşlar bu soruyu kendimize hiç sorduk mu acaba?eğer sorduysak ,kendimize ne cevap verdik?lütfen dürüst ve samimi olalım.. :)
Dedik ya biz bir MaXiCeP ailesiyiz, belki ailenizle gün boyunca, buradaki konuştuğunuz kadar muhabbetiniz olmuyordur :)
Şimdi şöyle; Sitemizde tabii ki kız arkadaşlarımız,kız kardeşlerimiz,Annelerimiz veya her yaştan bayanlar vardır ama şu kullandığımız sözcükler.istemeden birbirimizi kırdığımız,geçimsiz olduğumuz zamanlar var ya işte o zamanlar o olumsuzluklar bazen onların kendilerini deşifre etmesine mani oluyor.
Bir kere kesinlikle ve asla kadın erkek ayırımı yapmayalım.
Açmış olduğumuz başlıklar ve cevap verdiğimiz konularda insanlar ailesiyle beraberken nasıl sözlerine dikkat etmesi gerekiyorsa bizlerde sözlerimize biraz daha dikkat edebilirsek İnanıyorum ki bayan sayımız her geçen gün daha çok artacaktır.Bu telefonu sadece erkekler kullanmıyor ki d mi ama?Onlar da ister telefonlarında birçok program olsun.Telefonlarındaki problemlerini kendileri halledebilsinler.İstemezler mi? Ve en az bizler kadar da zekidirler...Çünkü 25 bin kişinin üye olduğu bir sitenin erkek olan çoğunluğu ellide biri, yüzde biri 1 kişi getirse davet etse,bayan üye sayımızda artar ve bayanların olduğu yerde de konuşmalarımız daha seviyeli, daha faydalı olacağını ve birbirimize saygımız sevgimiz o derece artar diye düşünüyorum.Ama önce bunu bizim istememiz gerekiyor.Önce biz bunu kendimize ispatlıyacağız ki sonra birçok üyemiz bayan arkadaşlarını gönül rahatlığıyla sitemize davet etsin.Bilgi paylaşmaktır.Bilgi paylaşıldıkça büyür insanlığa faydası olur...Saygılar sevgiler...

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Katılmamak Mümkünmü ... Saol ;;) ;)

msw

msw

Üye
Çok önemli bir noktaya değindiniz...sizi destekliyorum...umarım bu mesaj herkese gider....

the_patriot

Üye
Originally posted by Haberci@Sep 4 2005, 01:27 AM
bizlerde sözlerimize biraz daha dikkat edebilirsek İnanıyorum ki bayan sayımız her geçen gün daha çok artacaktır.Bu telefonu sadece erkekler kullanmıyor ki d mi ama?Onlar da ister telefonlarında birçok program olsun.Telefonlarındaki problemlerini kendileri halledebilsinler.İstemezler mi? Ve en az bizler kadar da zekidirler...Çünkü 25 bin kişinin üye olduğu bir sitenin erkek olan çoğunluğu ellide biri, yüzde biri 1 kişi getirse davet etse,bayan üye sayımızda artar ve bayanların olduğu yerde de konuşmalarımız daha seviyeli, daha faydalı olacağını ve birbirimize saygımız sevgimiz o derece artar diye düşünüyorum.Ama önce bunu bizim istememiz gerekiyor.Önce biz bunu kendimize ispatlıyacağız ki sonra birçok üyemiz bayan arkadaşlarını gönül rahatlığıyla sitemize davet etsin.Bilgi paylaşmaktır.Bilgi paylaşıldıkça büyür insanlığa faydası olur...Saygılar sevgiler...
[post=154004]Quoted post[/post]​

:oke: , helal olsun

midnight

midnight

Üye
Neden acabaaa??? Sadece gülüyorum,birşey demiyorum,anlayan anladı... 8)

abuvice

abuvice

Üye
katılıyorum haberci baba. ben kendim arkadaşlara siteye üye olun diye söylüyorum. yakında bi kaç kız arkadaşı üye yaparım. :D yeterki sitemiz büyüsün.

SANCAR

SANCAR

Üye
söylemek istemiyodum ama söyleyim
BAZILARI sitedeki bayan arkadaslarımızı rahatsız ediyor
bunun neticesinde onlar da gelmek istemiyorlar
bence sorun bu

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
bayan getirdik te sanki çok ii avandılar.

iOS Developer

iOS Developer

Üye
boşverin...ayrım yapmayın kız erkek uzaylı onlarda insan .yaw...
bir replik daha;
g.o.r.a.;
ya ayıptır arkadaşlar robot mobot bi hoşgeldin deyin yzaıktır......

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Originally posted by canturk@Sep 2 2005, 02:07 PM
ARKADASLAR BIZIM SITEMIZDE NEDEN BAYAN ARKADSLAR YOK? BIZ BAYAN MI YIYORUZ? :eksi:
[post=152242]Quoted post[/post]​

Bayan yediğimiz falan yok ama kolundan tutup getirir gibi onları buraya getiremeyiz ki..

_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
Ewt maalesef Sancar'ın dediği dooru..
HEr ne kadar çok değerli kişiler warsa da af adersiniz abazalarda war :vur:

Ama zaten en ufak bi olayda (dun goruldugu üzere)HEmen herkes saolsun destek çıkıyor bayan uye ye..
BU dunde dediğim gibi iyi bir aile ortamıdır...

puraq

Üye
Originally posted by xmen@Sep 4 2005, 04:32 AM
boşverin...ayrım yapmayın kız erkek uzaylı onlarda insan .yaw...
bir replik daha;
g.o.r.a.;
ya ayıptır arkadaşlar robot mobot bi hoşgeldin deyin yzaıktır......
[post=154144]Quoted post[/post]​
valla bu arada replik yazıyon yaa kopyuom yaaa müthişsin :lol2: :lol2: :D :D :D :ah:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Haberci'ye katılmamak elde değil :oke:

blue_hangman

blue_hangman

Üye
habercinin düşüncesi bence çok mantıklı :artı:

abuvice

abuvice

Üye
evet doğru sitemizde kız yüzü görmemiş arkadaşlarda var. kız görünce pm den mesaj vb. atıyorlar. olmamalı. amanapalım. ama ben gene de arkadaşları üye yapacam

SANCAR

SANCAR

Üye
kaçıncı kız topici bu yaw

aTTra

Üye
Originally posted by canturk@Sep 2 2005, 02:07 PM
ARKADASLAR BIZIM SITEMIZDE NEDEN BAYAN ARKADSLAR YOK? BIZ BAYAN MI YIYORUZ? :eksi:
[post=152242]Quoted post[/post]​

Dışarıda çok.

Ama biz ne yapalım? Zorla getiremeyiz..

mAd_girL

mAd_girL

Üye
valla bu kacıncı kız topic i yaaeee :wacko: :wacko: :D

cepix

cepix

Üye
Burası Dostlugun,Kardeşligin,Paylaşımın Bulundugu bir Web Sitesi Bay-Bayan

Ayrımı Yok Bizde...

Önemli OLAN Saygı Ve Sevgidir... ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt