Sitemizde bayan sayısı neden az acaba?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
necxman

necxman

Üye
haberciye ben de canı gönülden katılıyorum.Burası maxicep ailesi ve burada o tür yazışmalara izin verilmez verilemez.Bizlere düşen o kişileri yazdıklarıyla birlikte Raporlamak.Hiç tartışmaya bile girmeden bunu yaparsak modlar zaten gereğini yapacaklardır...

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Haberci ye katılıyorum ;)
Fakat bayan arkadaşlar çok alıngan davranıyorlar. Bazen Sanal ortamda aşk yaşamak isteyenlerinde hedefi olabiliyorlar. Bu yüzden bazı bayanların kendi kimliklerini gizlediklerini düşünüyorum.
Lütfen Bayan Üyelerimize Karşı Gerçek Dünyadaki Gibi Davranmayalım. Sanal Aşk Yaşamaya Çalışmayalım. ;)

Caine

Caine

Üye
kız olsa ne olacak olmasa ne olacak bende onu anlamadım işte yoksa kafayı yedim neyse bye bye anlamadım ama sorun değil

cepix

cepix

Üye
Maksat Abazaların Eglencesi İşte Geri Kafalı Tipler

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sürekli soruluyor sürekli aynı yanıt benden:

Siz böyle topicler açmayın elbet geleceklerdir.. ;)

buyuleyici_kiz

Üye
Originally posted by midnight@Sep 4 2005, 01:41 AM
Neden acabaaa??? Sadece gülüyorum,birşey demiyorum,anlayan anladı... 8)
[post=154021]Quoted post[/post]​
Her ne kadar kimse oralı olmamış olsada...

lossalive

Üye
Haberci arkadaşa katılıyorum birbirimize karşı hadi sevgiyi bırakın biraz saygımız olsa böyle olmaz ama ne yazıkki dengesiz insanlar hala varolmakta ve bazılarıda heryerde olduğu gibi sitedede ister istemez bulunmakta ;;)

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
kız olup olması önemli deil...rapci olması önemli bence kız erkek..bide pm den kızlara mesaj atıyolarmıs..ben valla sitede bildigim kzı

1 mAd_girL
2 rapci_cariye pm den mesaj attım oda rapci die..rap topigine beklerim die.
3 prensess

baskada bilmiyorum..zaten ilgiledirmiyor beni...bun kız arkdaslarda çok fromda göründükleri için saygılar Peace..

msw

msw

Üye
only peace

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
joker_bgli,

busem.. ;)

Ayrıca bayan olup olmaması farketmez önemli olan herkesin burada düzgün bir şekilde tartışabilmesi.. ;)

delimakina

Üye
ne yalan sölim kızlara çok pm atarım

MobiLe_ManiA

Üye
haberci abim yani tam anlamıyla budur dedim.mesleğinin hakkını verecek harika bir yazı.harika bir bakış açısı.katılmamak , yasgı duymamak ne mümkün.

_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
Originally posted by delimakina35@Sep 10 2005, 04:49 AM
ne yalan sölim kızlara çok pm atarım
[post=161405]Quoted post[/post]​
rapci cariyeye atma..yakarım ;)

Shadowman07

Shadowman07

Üye
rahatsızlıltan daha çok bence kızların teknolojiye fazla ilgilerinin olmaması olabilir..

brevheartt35

Üye
Originally posted by Haberci@Sep 4 2005, 01:27 AM
Evet arkadaşlar bu soruyu kendimize hiç sorduk mu acaba?eğer sorduysak ,kendimize ne cevap verdik?lütfen dürüst ve samimi olalım.. :)
Dedik ya biz bir MaXiCeP ailesiyiz, belki ailenizle gün boyunca, buradaki konuştuğunuz kadar muhabbetiniz olmuyordur :)
Şimdi şöyle; Sitemizde tabii ki kız arkadaşlarımız,kız kardeşlerimiz,Annelerimiz veya her yaştan bayanlar vardır ama şu kullandığımız sözcükler.istemeden birbirimizi kırdığımız,geçimsiz olduğumuz zamanlar var ya işte o zamanlar o olumsuzluklar bazen onların kendilerini deşifre etmesine mani oluyor.
Bir kere kesinlikle ve asla kadın erkek ayırımı yapmayalım.
Açmış olduğumuz başlıklar ve cevap verdiğimiz konularda insanlar ailesiyle beraberken nasıl sözlerine dikkat etmesi gerekiyorsa bizlerde sözlerimize biraz daha dikkat edebilirsek İnanıyorum ki bayan sayımız her geçen gün daha çok artacaktır.Bu telefonu sadece erkekler kullanmıyor ki d mi ama?Onlar da ister telefonlarında birçok program olsun.Telefonlarındaki problemlerini kendileri halledebilsinler.İstemezler mi? Ve en az bizler kadar da zekidirler...Çünkü 25 bin kişinin üye olduğu bir sitenin erkek olan çoğunluğu ellide biri, yüzde biri 1 kişi getirse davet etse,bayan üye sayımızda artar ve bayanların olduğu yerde de konuşmalarımız daha seviyeli, daha faydalı olacağını ve birbirimize saygımız sevgimiz o derece artar diye düşünüyorum.Ama önce bunu bizim istememiz gerekiyor.Önce biz bunu kendimize ispatlıyacağız ki sonra birçok üyemiz bayan arkadaşlarını gönül rahatlığıyla sitemize davet etsin.Bilgi paylaşmaktır.Bilgi paylaşıldıkça büyür insanlığa faydası olur...Saygılar sevgiler...
[post=154004]Quoted post[/post]​
evet bende katılıyorum, bu konuda ben söz veriyorum bir yada iki bayan benden. Bu konuyu açmayın iyi oldu. Hadi hayırlısı bakalım

bycarizma

Üye
Babalar aslında çoğu kızlar bence erkek nicki veya kız olduğu anlaşılmayacak nickler kullanıyoo. neden ? çünkü erkekler yüzünden ama onlar hep aramızda . nerden biliyon derseniz . benim kız arkadaşlarım hep öle yapıyo rahat ediyolar.. bukadar basit

7/B şampiyon

7/B şampiyon

Üye
vardır siz görmemişsinizdir

borisu

borisu

Üye
G)-(OST
rahatsızlıltan daha çok bence kızların teknolojiye fazla ilgilerinin olmaması olabilir..

genellemek bence yanlış olur :nono:
bycarizma
aslında çoğu kızlar bence erkek nicki veya kız olduğu anlaşılmayacak nickler kullanıyoo. neden ? çünkü erkekler yüzünden ama onlar hep aramızda

Bu cümleye katılıyorum.Belki de neden kız yokkkkk diye ya da buna benzer cırmalayanlar yüzünden çekinenler olmuştur, bayanlar ne de olsa biraz hassaslar...Yine de konu ne olursa olsun bayan erkek diye ayırmakkkk çok sinir bozucu :hmmm

Ozan

Ozan

Admin
Babalar aslında çoğu kızlar bence erkek nicki veya kız olduğu anlaşılmayacak nickler kullanıyoo. neden ? çünkü erkekler yüzünden ama onlar hep aramızda . nerden biliyon derseniz . benim kız arkadaşlarım hep öle yapıyo rahat ediyolar.. bukadar basit
Arkadaşın anlatmak istediği doğru, aramızda her yaştan bayanlar mevcut ancak burada kendilerini belirtmiyorlar, dogru olanı da yapıyorlar diyebiliriz ..

ibrahim

Üye
600 bin üyesi olan sitede bayan sayısı elbet azımsanmayacak kadar vardır tabi rahatsız edileceklerini düşünerekten değişik nicklere gerek duymaları gayet normal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt