Sitede Salih vaaar :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Arama yaptırdım, nick'inde salih yazan 414 kişi var..
ama gördüğm aktif bi Salihyet bi de salih baba var :ehe başkada yok :D
babacımın da 19 msj ı var benden 6000 civarı az ama ne fark eder :ehe
---
bitti mi maxi halkı ? bitmediiii :ehe
gerçek ad bilgilerini (profiline girdiği isim) Salih olan 186 eleman var sitede :P:

aslında bissürü salih varmış şimdi fark ettimde, niye salihler aktif değil :ss ? :nono:
Salihleri özelleştirdiniz mi yoksa ? :ehe :pro:

Anıl Umut

Emekli Yönetici
kapsamlı bi araştırma olmuş seninki :ehe:ehe:ehe

xkadir61

xkadir61

Üye
itiraf ediyorum. benimde adım salih

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
ya Salih baba'yı görünce takıldı kafama... herkezin çakması var ddim, benim niye yok :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Salih baba :)

xkadir61

xkadir61

Üye
ya Salih baba'yı görünce takıldı kafama... herkezin çakması var ddim, benim niye yok :ehe[/quote
benimde 889 çakmam varmış
belkide bunların birkaçını belki ben açmışımdır.
hatta kadir61 bile var.
kadir baba, kadir ağa, hallederizkadir.:ehe

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
hallederizkadir :kop:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
halladeriz kadir :D:D:D

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
benım adaşım 1491 kişi
gunstur nicki 1 adet :naughty:

mAd_girL

mAd_girL

Üye
hepimiz salihiz ! :alkis:alkis:alkis

ayrıca ne var yani 75 tanede merve var sitede ( biraz kıskançlık yapayım :b )

researcher

Üye
TITANIC in ise esi benzeri yok..... :) :) :) :)

(tabi sizlerin gozunde... :) :) :) )

Anıl Umut

Emekli Yönetici
bende arattım
84 anıl,
794 umut:ehe
anıl umut (yani ikisi beraber) hiç yok:naughty:

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
ona bakarsan Muhammed 'Mekki' Salih hiç hiç hiç yoktur :ehe muhammed salih var mı acaba bi aratalım..

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Way bea bu konuyu cok rastgele gördüm artık Salih lerle ilgili problemi ve istekleri olanlar buraya yazabilirler:D bende nick imi Salihjust Salihalready felan die değiştirsem mi ne....:islik
Ama bu konu açıldığında fazla aktif değildim hatta sadece maxi yi sadece sömürüyordum:ehe sade oyun indirip uygulama tema felan indirip yapılan yorumları okuyordum.:ehe
Baktım ayıp oluyu ufaktan yorumlar yapmaya konu açmaya başladım sonra bura bağımlılık yaptı neredeyse binbaşı olacağım ....:)

Yeni aktif Salih'lere :coold:

:bigstar:

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Salih babuş :ehe nerden çıkardın bu konuyu bea :ehe :naughty: adını mı arattın yoksa ? :ehe

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Forumstar die bi konu açmışsın ;)en altta bide baktım sitede salih var die bir konu:oha: Allah Allah dedim girdim baktım benim adımında gectiği bir konu dedim üstünden o kadar vakit geçmiş ama yorum yazmadan olmaz ....:)

Sende bu konuyu açtıktan sonra 5 ay olmuş ama ardından toplamda 1200 mesaj daha yazmışsın helal olsun ...:oke:

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
AAaAaaAAAAaaaA yeni görmüşüm dermişim.... :)
Onu Görmüştüm ama konuyu bugün gördüm....:coold:

--------------- Ekleme ---------------

Ama heralde bi üye 40 mesaja ulasmadan o bölüme mesaj yazamıyordu büyük ihtimal ondan hoşgeldin mesajın havada kalımıştır...:)

FirstClasss

FirstClasss

Üye
Zirvedekilerin çakması olur, tırmanman gerek :):)

Salihyet

Salihyet

Üye
    Konu Sahibi
Msnde ekli kendisi , tırmanıp yorulmasına gerek yok ki :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt