site yapmak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
site yapmak istiyorum
site yapmak istiom profesyonel gibi görünsün yeter

Haberci

Haberci

Üye
Öncelikle yapacağın siteyi ücretli mi üçretsiz mi yapacaksın bu önemli.
Eğer Ücretli diyorsan bir domain(site ismi) Bir de host(bilgilerini depolıyacağın bir yer) almış olman gerekiyor.En kolay bi şekilde sayfanı hazırlaman için ben Frontpage (sayfa hazırlama programı) öneririm.Deneme yanılma yöntemiyle çok kolay ve copy/past yaparak sayfalarını basit bi şekilde hazırlarsın.
Ama ücretsiz bir site yapmak istiyorsan o zaman sana ücretsiz site yapma imkanı veren yerler var onları yazayım.

Genelde

dan ücretsiz üye olabilir isim alabilirsiniz ve sitenizi hazırlamaya başlayabilirsiniz.
Adresleri sizin işinizi görür.
Daha sonra

dan Türkçe içerikli sonunda com.tr.tc vs gibi isimlerle sitenizin ismini değiştirebilirsiniz.
Sayfa yapımını da yine yukarıda bahsettiğim Frontpage ile hazırlayıp kendi ücretsiz almış olduğunuz sayfaya gönderebilirsiiz.
İlgilenen arkadaşlar PM atsın yardımcı olurum.Kolay gelsin...

• Beğen
Tepkiler: byfiravun

erciyesli

Üye
site açmak önemli değil önce hangi programalrı kullanıyorsun veya hangi programlar üzerinde çalışıyorsuno önemli neler yaptın imdiye kadar onları geliştir sonra açarsın html ise dreamweaver ile yap animasyonlu falan olsun derse flash kullan

Treable

Treable

Üye
arkadaşım mesajın çok güzel,
sorum su:
ben isminde bedava bir site sahibi olabilirmiyim, eğer olabilirsem ne kadar alanım olacak.
teşekkürler.

Haberci

Haberci

Üye
Originally posted by Treable@Jul 26 2005, 01:28 PM
arkadaşım mesajın çok güzel,
sorum su:
ben isminde bedava bir site sahibi olabilirmiyim, eğer olabilirsem ne kadar alanım olacak.
teşekkürler.
[post=116467]Quoted post[/post]​

Tabii ki olabilirsin.Yeterki senden önce o ismi alan olmamış olsun.yonlendir.com dan o ismi alabilirsin ama önce ücretsiz site ismini alman gerekiyor ve yönlendir den de oraya yönlendirme yapacaksın.Site alanı ise; çok sayıda ücretsiz ve farklı mb da alan veren siteler var.10 mb den sonsuz dahi olabiliyor bu alan ama kendi reklam bannerleri var kimisinde ise yok.O bannerler de gerekli düzenlemler ile kaldırılabiliyor...

buyuleyici_kiz

Üye
Frontpage programını nereden bulabiliriz haberci? Bazıları ofis ile birlikte geliyo diyo ama bende ofis2000 var ve Frontpage diye birşey yok acaba yükseltsem falan olur mu?

slayer

Üye
frontpage 2003 full tr

rar ş:
alıntıdır!!

bunu boş verin Net Object Fusion en iyi tasarım programıdır kullanımıda çok kolay

msw

msw

Üye
Frontpage işe yaramaz....Eğer kaliteli bir Web sayfası hazırlamak istiyorsan gideceğin tek adres....
buradan Dreamweaver MX 2004 ...

dolunayavcisi

Üye
ÇÖZÜM:
Bence Fp iyidir Arayüzle harikalar yaratırsın hem Türkçe'de. Sen Front Page e bak dan Arayüz beğen sonra onları indir ve düzenle :D site templates diye geçiyor.

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
Bence de hazır template kullan mesele reklam olmasın kendi kişisel link sitem var

hazır template bunun gibi bir tane yapabilirsin

ukalaboy

ukalaboy

Üye
normaldir sanal aleme takılan herkez ister site yapmayı hehe

Tunay_83

Üye
Originally posted by blslayer@Jul 29 2005, 01:42 AM
frontpage 2003 full tr

rar ş:
alıntıdır!!

bunu boş verin Net Object Fusion en iyi tasarım programıdır kullanımıda çok kolay
[post=118326]Quoted post[/post]​
Bu program banada gerekiyordu çok makbule geçti eyvallah..

animanyak

Üye
:ah: :ah: :ah:
bu link i sildim çünkü megaupload da link değiştirme sistemi olduğunu unuttum
:ah: :ah: :ah:

MR_Sedat

Üye
arkadaslar bende bu adresten front page indirmek istiyorum çünkü bana çok lazım ama indiremiyorum acaba bana yardımcı olabilirmisiniz..

mavizeybek

mavizeybek

Üye
java scripti bilen var mı aranızda bilenler harikalar yaratıyo da onun için sordum :wacko:

slayer

Üye
Originally posted by MR_Sedat@Jul 31 2005, 07:11 PM
arkadaslar bende bu adresten front page indirmek istiyorum çünkü bana çok lazım ama indiremiyorum acaba bana yardımcı olabilirmisiniz..
[post=120252]Quoted post[/post]​
adrese tıkla
sağ üst köşede zaman var "plesae wait 45 seconds.."
o bitince "Click here to download" yazacak tıkla ve indir
rapidshare gibi..

onlinehack

Üye
Kardeş site yapacagında frontpage kulan sahasen cok ii bi program ben hep onu kulanıyom ama paralı yap senin için daha ii olur

MR_Sedat

Üye
tesekkürler blslayer..

animanyak

Üye
evet bencede yeni başlayanlar için frontpage ama eğer siteyi profesyonel boyutlarda kullanmak istiyorsan Dreamweaver MX 2004 ü tavsiye ederim

Tunay_83

Üye
Originally posted by blslayer@Jul 29 2005, 01:42 AM
frontpage 2003 full tr

rar ş:
alıntıdır!!

[post=118326]Quoted post[/post]​
Arkadaşom link çalışmıyo

Üst Alt