site yapmak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

djkeles

djkeles

Üye
buradan da bı bedava web sıtesı kurabılırsın boyle bı sıten olur ben yaptım kolay ve kullanıslı

senel13

Üye
hey arkadaslar en iyisi dreamweaver profosyonel deneyin gorun adobe cs3 indirin iste link kolay gelsin super valla ben kulaniyorum::)))))

pesimist_style

pesimist_style

Üye
valla ilk olarak blog sitesi gibi kolay bir siteden başlamalısın sonra geliştirirsin kendini

beleş alan

gibi siteler beleş alan veriyo ilk olarak burdan başla

--------------- Ekleme ---------------

Site açmak isteyenler sözüm size daha çokkkkk çalışmanız lazım.. Öle anlatılmayla olacak şey değildir site kurmak...

BAŞARIYA ULAŞMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞMAK GEREKİR....

aynen

yakaryum26

Üye
BUYURUN GİRİN COK GÜZEL BAKIN GÖRÜN

den61

Üye
:@:@:@hahaha ya giriyom giriş yapmıyor haberiniz varmı

ne oluyor giriş yapıyom linkleri göstermiyor niye :agla:agla:agla

:mahcup:
Öncelikle yapacağın siteyi ücretli mi üçretsiz mi yapacaksın bu önemli.
Eğer Ücretli diyorsan bir domain(site ismi) Bir de host(bilgilerini depolıyacağın bir yer) almış olman gerekiyor.En kolay bi şekilde sayfanı hazırlaman için ben Frontpage (sayfa hazırlama programı) öneririm.Deneme yanılma yöntemiyle çok kolay ve copy/past yaparak sayfalarını basit bi şekilde hazırlarsın.
Ama ücretsiz bir site yapmak istiyorsan o zaman sana ücretsiz site yapma imkanı veren yerler var onları yazayım.

Genelde

dan ücretsiz üye olabilir isim alabilirsiniz ve sitenizi hazırlamaya başlayabilirsiniz.
Adresleri sizin işinizi görür.
Daha sonra

dan Türkçe içerikli sonunda com.tr.tc vs gibi isimlerle sitenizin ismini değiştirebilirsiniz.
Sayfa yapımını da yine yukarıda bahsettiğim Frontpage ile hazırlayıp kendi ücretsiz almış olduğunuz sayfaya gönderebilirsiiz.
İlgilenen arkadaşlar PM atsın yardımcı olurum.Kolay gelsin...

servan_30

Üye
slm:sn:

Chatlaq-qizz

Üye
basit bir site vereyim

'da super site yapiliyor (ucretsiz) benim var mesela
Super bir websitesi olusuyor. Gerekli bilgiler HTML kodu Bilmeniz Yeterlidir:kop:SAYGILAR CHATLAQ-QIZZ

Bana Ulasmak icin : [email protected]

sibelk

Üye
ya arkadaslar ben bi template indirdim gerekli degişiklikler yaptım ama ftpyle domaine gönderdigimde nereye gittigini bilmiyorum nası yayınlıycam domaine yolladıktan sonra nereye gittigini bilmiyorum örnegin index.html nerde bilimyorum bundan sonra napıcam yayınlamak icin beni bilgilendirirmisiniz

kralcan81

Üye
bi yardım edin ben nasıl kuracam site msn verim bana kuralım kralhasan10 @hotmail.com

pia110

Üye
abiii freeserves e giridm ama alamıyorum nereye ne yazacağımı bilmiyorum yardımcı olur musunuz acil lütfrn tanıtımlı yok mu

dogukido

Üye
ya size tavsiye cok güzel site yapılıyo

q0kh4n123

Üye
asdf

hazar14

Üye
site yapacak başka yer yok mu

teamceza

Üye
üyeIik aıDİgim haIde goremiyorumIİNKıERİ
dreamweaver 8 in ****** BUIABİIECEK WARMİ

Ramcan

Üye
Merhabalar,
Kendiniz web site yapmak istiyorsanız, site yapma rehberi burda:

Merhabalar,
Kendiniz web site yapmak istiyorsanız, site yapma rehberi burda:

UcuzWebSite

Üye
Merhabalar Arkadaşlar!
Sadece 50 TL Ücrete Site Yapıyorum, Site Yaptırmak İsteyenler Piyasada Bu Fiyattan Aşağı Yapan Bulamaz Bulsa Bile Kalite Farkı Oluşur...
Evet Sadece 50 TL!
Vereceğim Hizmetler;

Domain + Host ( ABD Sunucularında Barınıyor ve Sınırsız Trafik) + Logo Tasarım + Google Tüm Sayfa Indexleme + Kolay Yönetim Paneli + Domaine Özel Msn Adresleri + İsteğe Göre Tasarım + Hızlı Yazı Ekleme Editörü + Gelişmiş Rss Takibi Kurma + Reklamlama + Online Destek

Film-Dizi, Oyun, Program, İslami, Genel, Kişisel,... Siteleri Ucuza Tasarlıyorum ve Elinize Veriyorum...
Evet, Arkadaşlar Tüm Bu Özelliklerde Bir Site Sadece 50 TL, İnanın Başka Kimse Yapmaz Size Bu Fiyata.
İletişim MSN-Mail : [email protected]

loney154

Üye
Arkadaşlarsize söyliyem yanlış link hepsi ben size doğru link vereyim

pardon site şu

mskation

mskation

Üye
Merhabalar Arkadaşlar!
Sadece 50 TL Ücrete Site Yapıyorum, Site Yaptırmak İsteyenler Piyasada Bu Fiyattan Aşağı Yapan Bulamaz Bulsa Bile Kalite Farkı Oluşur...
Evet Sadece 50 TL!
Vereceğim Hizmetler;

Domain + Host ( ABD Sunucularında Barınıyor ve Sınırsız Trafik) + Logo Tasarım + Google Tüm Sayfa Indexleme + Kolay Yönetim Paneli + Domaine Özel Msn Adresleri + İsteğe Göre Tasarım + Hızlı Yazı Ekleme Editörü + Gelişmiş Rss Takibi Kurma + Reklamlama + Online Destek

Film-Dizi, Oyun, Program, İslami, Genel, Kişisel,... Siteleri Ucuza Tasarlıyorum ve Elinize Veriyorum...
Evet, Arkadaşlar Tüm Bu Özelliklerde Bir Site Sadece 50 TL, İnanın Başka Kimse Yapmaz Size Bu Fiyata.
İletişim MSN-Mail : [email protected]

Açık kaynak kodlu ücretsiz scriptler mı kullanıyosun?

ecelalper

Üye
bunların hepsi ücretli kardesim arkadas oraya yazmıs ÜCRETSİZ die anlamıomusunuz ona bakarsan da war hmde para da kazandırıo :@

rose1997

rose1997

Üye
benimde her türlü şekir site var böyle yok...

Üst Alt