Sistemim Nasıl ?

Sponsorlu Bağlantılar

deepmano

Üye
Bilgisayarının özellikleri gayet iyi.Ama casper markası kötü

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
casper kötü bir markamı ? :aha: ordan burdan duyma laflarla casperi kötülüyorsunuz kullandınız mı casper i de kötü diyorsunuz ? bence kullanmadan kötülemek hiç adil değil. yaklaşık 1,5 ay oldu hiç sorun yok. bu arada gtx560 ne kadar fiyatı ? ankarada oturuyorum teknosa vatan mediamarkt gold bu gibi mağazalar var en ucuzu hangisindedir yaklaşık fiiyatı nedir ?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
casper kötü bir markamı ? :aha: ordan burdan duyma laflarla casperi kötülüyorsunuz kullandınız mı casper i de kötü diyorsunuz ? bence kullanmadan kötülemek hiç adil değil. yaklaşık 1,5 ay oldu hiç sorun yok. bu arada gtx560 ne kadar fiyatı ? ankarada oturuyorum teknosa vatan mediamarkt gold bu gibi mağazalar v.ar en ucuzu hangisindedir yaklaşık fiiyatı nedir ?
şimdi sende casper kullanıyorsun diye fanatiklik yapmana gerek yok :nono:
casper kullandım tabiki. kuzenin pc casper. arkadaşın pc casper komşunun pc casper....
senin pc daha yeni 1.5 ay hiç bişey. varsa bir durum 9-15 ay civarı çıkar kullanıma bağlı olarak :D
casperın bu rezil durumu tescillenmiş bir durum. hangi foruma gidersen git. PC ustası bu işi bilen kişilerden hiç biri casper önermez :oke:

Polymath

Polymath

Üye
casper kötü bir markamı ? :aha: ordan burdan duyma laflarla casperi kötülüyorsunuz kullandınız mı casper i de kötü diyorsunuz ? bence kullanmadan kötülemek hiç adil değil. yaklaşık 1,5 ay oldu hiç sorun yok. bu arada gtx560 ne kadar fiyatı ? ankarada oturuyorum teknosa vatan mediamarkt gold bu gibi mağazalar var en ucuzu hangisindedir yaklaşık fiiyatı nedir ?

ARkadaşta casper var daha alalı 10 ay olmuş. Laptopun üzerinde ısınmayan nokta yok.. Üstelik fanı titreşim yapıyordu bilgisayarda :naughty:

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi

ARkadaşta casper var daha alalı 10 ay olmuş. Laptopun üzerinde ısınmayan nokta yok.. Üstelik fanı titreşim yapıyordu bilgisayarda :naughty:
benim pc masaustu . amcam da laptop casper var 3 senedir kullanıyo sorun yok daha 1 kere servise goturmus oda format attırmaya :oke: