SİSTEM TEMİZLEYİCİ X-Clear v1.9 s60v3-s60v5 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
Selfika Geçtik Konu Yenileyin !!

saranghaee

saranghaee

Üye
güzel uygulama

fenasi71

Üye
zertifika hatası verdi arkadaşlar sertifika sorunu olan programları paylaşmayın lütfen herkes telf hacklamak istemeyebilr yinede teşekkürler

Emrgncy

Emrgncy

Üye
zertifika hatası verdi arkadaşlar sertifika sorunu olan programları paylaşmayın lütfen herkes telf hacklamak istemeyebilr yinede teşekkürler

Sen hacklemeyilirsin kardeşim...
Ne demek paylaşmayın, eğer unsigned se indirmezsin olur biter...

fenasi71

Üye
tamam yani sondaki unsigned yazısına dikkat etmem lazım sağol

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

arkadzşım ordaysan cevap yaz 1.python uygulaması telefonumda yüklü x clearıda yükledim ama xclear açılmıuor 2.python ve x clear tlf hafızasınamı hafıza kartınamı yüklenecek şimdiden cevabın ve paylaşımın için sağol

- - - Eklendi - - -

arkadzşım ordaysan cevap yaz 1.python uygulaması telefonumda yüklü x clearıda yükledim ama xclear açılmıuor 2.python ve x clear tlf hafızasınamı hafıza kartınamı yüklenecek şimdiden cevabın ve paylaşımın için sağol

ender028

Üye
teşekkürler

Emrgncy

Emrgncy

Üye

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Telefon hafızasına...

CYBERstix

CYBERstix

Üye
teşekkurler. programın yeni sürümü var mı? baya olmuş paylaşalı faydalı mıdır?

fenasi71

Üye
yükleme aşamasında güvenilmeyen bir sağlayıcıdan alınan korumalı içerik uyarısı çıkıyor napacaz hıııı?

Winehouse Amy

Üye
Teşekkürler ama çalışmadı.

kemal.10

kemal.10

Üye
yükleme yapamıyorum yardım

- - - Eklendi - - -

yükleme yapamıyorum yardım

adven1979

Üye
tskrler

zakharion

zakharion

Üye
t9 dosyasınıda siliyor

broo07

broo07

Üye
yüklüyorum ama program acılmıyor c de denedim e de denedim ikicindede yüklkedikden sonra teli kapadım actım hiç bir şekilde program calışmıyor sebebi ne olabilir aceba?

bulenTRaider

bulenTRaider

Üye
teşekkürler.

kgb03

Üye
teşekkürler

Sadrazammm

Sadrazammm

Üye
Teşekkürler 20 mb artık dosya çıktı :D

Emrgncy

Emrgncy

Üye
yüklüyorum ama program acılmıyor c de denedim e de denedim ikicindede yüklkedikden sonra teli kapadım actım hiç bir şekilde program calışmıyor sebebi ne olabilir aceba?

Bu bir phyton uygulamasıdır, telefonunda phyton yüklü olması gerekir...

elbaşı38

Üye
teşekkürler...

seferkaratas

seferkaratas

Üye
Teşekkürler

Üst Alt