Sistem Klasorunu Erisime Açmadaki Sorun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KiDMaN

Üye
    Konu Sahibi
Ferret kardeşin açtiği http://www.maxicep.com/s60-3rd-sist...rtifika-sorununa-son-hellocarbide-145522.html bu konu da sistem klasorunu erisime acmak icin hellocarbide diye bir program yukleyip menu1 yapıyoruz fakat ben menu1 yapınca program dırek kendısı kapanıyor n79 kullanıcısıyım aslında kendısıne sorcaktım fakat ozel mesaj atamayı engellemis bende size sorayım dedim ne yapmalıyım lütfen yardım edin sistem klasorunu erisime acamıyorum :(:( menu1 dıyınce program kapanıo :(
 
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Hallettinmi dostum
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt