sis , sisx , ext , exe uzantılı dosyaları jar uzantılı yapma

Sponsorlu Bağlantılar

apokaya23

Üye
    Konu Sahibi
sis , sisx , ext , exe uzantılı dosyaları jar uzantılı yapma
öncelikle uzantısını degiştirmek istediğmiz dosyayı s4o bir telefona indiriyoruz sonra bu dosyayı s6o bir telefona atıyoruz dosyayı gönderdigmz s60 telefonda x-plore olması gerekli sonra x-plore yi açıyoruz 4 tuşuna basıyoruz ve mesaj kutusu açılıyor ordan gönderdiğimiz dosyayı buluyoruz üzerine geliyoruz seçeneklerden işaretleyip telefona ya da hafıza kartına taşıyoruz sonra taşıdığımız dosyanın üzerine gelip 7 tuşuna basıyoruz (dosyaya yeni isim ver) sonra dosyanın sonundaki exe , ext , sis ya da sisx yazan yeri silip yerine jar yazıyoruz tamam diyoruz sonra dosyayı tekrar s4o olan telefonumuza gönderiyoruz bu kadar :) çalışmaması imkansız çünkü kendim bizzat 9 tane dosyayı çevirdim

• Beğen
Tepkiler: nokia 603 ve uze.bel

kerimkursat

kerimkursat

Üye
bana pek inandırıcı gelmedi cevirdiklerinden 2 tanesinin linkini atarmısn

apokaya23

Üye
    Konu Sahibi
kardeş dene yalan söylemiyom çevremdeki herkese yaptım sorunsuz çalıştı

kerimkursat

kerimkursat

Üye
tmm ıste calısanlardan bı tanesının lınkını at

kerimkursat

kerimkursat

Üye
kardesım lınk atacanmı ?

u_cosar

u_cosar

Üye
bu imkansız gibi bir şey :D çünkü sis dosyalar c++ dili ile yazılıyor diye biliyorum jar ise babmbaşka olan java tabanlı bir dil :hmmm deneyen var mı?

SHS

SHS

Üye
uzantıyı değiştirmekle olurmu ya:ehe

Hasan

Üye
bizde .apk dosyayı .sis yapalım o zaman ne gerek var telefon almaya git bi 6300 al iphone oyunlarını oyna :kop2:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2656843, nokia 603 ve sudanbilisim

apokaya23

Üye
    Konu Sahibi
Size kanıtlamak zorunda deilm ben sizde faydalanın diye paylaştm ister inann ister inanmayın o sizin sorununuz

---------- Eklendi @ 16:49:49 ---------- Yazıldı @ 16:47:08 ----------

Üste ne yazmışım sis , sisx , ext ve exe deil mi orda apk diye bişey yazmıyo dimi

---------- Eklendi @ 16:56:22 ---------- Yazıldı @ 16:49:49 ----------

Dershanede bunu söylediğim zaman önce güldüler ama sonra yapınca hepsinin ağzı açıkta kaldı benim telefon x2-00 bu telefon sadece java destekli buna sis bir uygulama indirip 6630 a attım sonra x-plore den uzantısını jar yapıp tekrar x2 ye attım sorunsuz çalıştı

• Beğen
Tepkiler: nokia 603
SHS

SHS

Üye
hangi uygulama? Tabiki kanıtlıycaksın yoksa nasıl yararlı bilgi olacak?

apokaya23

Üye
    Konu Sahibi
arkadaş ben mobilim o yüzden link atamam niye anlamıyonuz ya kendiniz yapn

---------- Eklendi @ 17:18:35 ---------- Yazıldı @ 17:17:01 ----------

gameloftun 2o12 yılında çıkardığı oyunları çevirdim : the avengers , wrath of the titans , zombie wood vs

Metin MF

Metin MF

Üye
bana çok saçma geldi

apokaya23

Üye
    Konu Sahibi
reis bi dene bakalm saçma mı deil mi ? Diyelim mobilsin bu forumda bi uygulama oyun vs. Gördün ve hoşuna gitti indirmek istedin telefonun s4o dosyayı indirmek için üzerine tıkladın dosya exe ya da ext olarak indi telefon bunları desteklemiyo noolcak indirdiğin şey senin için önemli bu dediğimi yaparak indirdiğini çalıştırabilirsn ben qız yararlanın diye paylaştım ne bileyim hiç denemeden yok öyle bişey olmaz diyeceğinizi ben denersiniz diye paylaştım ve öyle düşündüm

anyroom

Üye
daha yeni denedm sorunsuz çalışıyor

Looqposse

Looqposse

Üye
allah aşkına başlığa exe yazmışsın sen gel yaz exe uzantılı bir dosyayı çevir jar'a ve çalışsın o senin x2 telefonunda elini öpüp başıma koyucam. Kardeş mantıklı düşün exe uzantılı dosyalar C,C++ dillerinde yazılıyor, git bi ufak program dene bakalım çevirmeyi exeden jara çalışacakmı ;) milet deliye hasret biz akıllıya :P

---------- Eklendi @ 23:37:00 ---------- Yazıldı @ 23:34:03 ----------

o forumdan indirdiğin ext ve exe uzantılı olarak inenler aslında java dosyadır ancak inerken opera onların uzantısını farklı indiriyor... S60 telefona gerek yok java file explorerler de var onlarla da exti jar yaparak temelinde java olan bir dosyayı çalıştırırsın ama senin dediğin direk pcde çalışan bir exe'yi telde çalıştırmak? Biraz mantıklı olun lütfen...

kerimkursat

kerimkursat

Üye
Size kanıtlamak zorunda deilm ben sizde faydalanın diye paylaştm ister inann ister inanmayın o sizin sorununuz

---------- Eklendi @ 16:49:49 ---------- Yazıldı @ 16:47:08 ----------

Üste ne yazmışım sis , sisx , ext ve exe deil mi orda apk diye bişey yazmıyo dimi

---------- Eklendi @ 16:56:22 ---------- Yazıldı @ 16:49:49 ----------

Dershanede bunu söylediğim zaman önce güldüler ama sonra yapınca hepsinin ağzı açıkta kaldı benim telefon x2-00 bu telefon sadece java destekli buna sis bir uygulama indirip 6630 a attım sonra x-plore den uzantısını jar yapıp tekrar x2 ye attım sorunsuz çalıştı
kardesım ıste calısan uygulamalrdan bı tanesını atsana

anyroom

Üye
tamam arkadaşlar ben size yokum :) reis zaten bilgisayardaki exe yi telefon nasıl açsın ben burdan exe olarak indirdiklerimi jar yapıyom bi de java file explorer uzantıyı jar yapmıyo sis veya sisx yapıyo

---------- Eklendi @ 17:34:46 ---------- Yazıldı @ 17:34:12 ----------

reis sana mobilim diyom MOBİL

apokaya23

Üye
    Konu Sahibi
file explore den uzantıyı jar yapıyosun ok diyosun hata veriyo

ssreddot

Üye
imkansııızzz ne yani adamlar boşu boşuna uğraşıp farklı dilerde yazılım mı yazıyorlar. Komik olma

Üst Alt