ŞIRDAN olsa da yesek be arkadaşlar değil mi ? Kimlerin canı çekti . :)

Sponsorlu Bağlantılar

PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
Tadını merak edenlere anlatayım. Baharat sentezli yumuşak pirinçlerin dudak kadar yumuşak bir organın içerisine soğuktan üşümüş kelebekler gibi dizildiklerini düşünün. Ve oracıkta o ılımanlıktan ötürü birbirine kenetlendiklerini. Hani az bir şeyi dışarı çıksa '' Dondum Anam '' deyip içeri kaçacak. O derece muntazam dizilmişler. Kalın ucundan başlamak suretiyle ince ucuna kadar verilen ısırık darbeleri, her bir prinç tanesinin ve o kırışık lezzetin miğdenizde ya da damağınızda yarattığı şöleni yarıda kesmemek için bir tane daha yersiniz. Hele sarhoşsanız, şırdancıya kazanı kapattırıp kendisine evine gitmesini ve bütün şırdanların satılmış olduğunu diğer müşterilere şimdiden söylemesini istersiniz. Arada bir ağzınıza ot,gübre,leblebi halinde siyah kütleler gelebilir. Bu da şırdanın size en güzel sürprizidir.
Bu yorumdan bazı yerleri kessek
Lütfen şırdanın tam olarak neyden yapıldığını öğreniniz :ehe

SÜper ya :d:

Bu resimi de kırpsak + 18 diye konu kapanır :d::d:

• Beğen
Tepkiler: Revengeful

PERSPECTİVE

PERSPECTİVE

Üye
Godfather

Godfather

Üye
Yaw ben bunu ne zaman görsem içim bi hoş oluyor :ehe Herhalde arka tarafını özellikle kalın yapıyorlar :kop:

maxirabit

maxirabit

Üye
Şırdan'dan hariç herşeye benzer olmuş resimde ki.

Şırdan olmaya giderken çekilmiş son resimleri:ağlarım:

huri$

huri$

Üye
her yorenin kendine has yemekleri olur.. seven olur sevmeyen olur. goruntusuyle de eylence konusu olmu$...
ama beni bu konuya davet eden Asker Ali nin bundan nefret ettigini biliorum. nasil oldu da bu konuyu açtin Ali :ehe

• Beğen
Tepkiler: Tuba
asi_gen07

asi_gen07

Üye
konu erotizme doğru kaymaya başlamış:d::naughty:

Ordinaryüs

Üye
Adını ilk kez duydum. Görüntüsünü hiç beğenmedim, tadını da merak etmeye görüntüden ötürü hiç gerek duymam.

asi_gen07

asi_gen07

Üye
kokoreçi çok severim ama bunun görüntüsü otopsi fotoğrafıgibi:ehe

serecans

serecans

Üye
resmini görunce biraz garip oldum

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Hiç bu kadar güleceğimi tahmin etmezdim vallahi . :)
Arkadaşlar vallahi çok sağolun , güne mükemmel başladım sayenizde . Yorumlar beni kendimden geçirdi .:ehe:ehe

Şırdancılar Grubu açacağım . Asil üyeler , Minoo , Nur , Buketcik , Sahra@ , Vesselam dan oluşacak ona göre . :aha:

Tuba

Tuba

Üye
yok artık daha neler asla katılmam çiğköfteler içli köfteler kebaplar mantılar varken şırdancılar grubunda ne işim var :aha:

----------Eklendi @ 09:36:21 ---------- Yazıldı @ 09:32:04 ----------

ya Ali askerde senin canın sıkılmış ne yapsam dedin kendininde sevmediği bir yemeği buldun 'Huriş dedi' yakayı ele verdin :ehe Aferin Hurişimeeeee:sarıl:canımsın Kız :alkis
sonrada herkesin profiline link attın dimi eğlenmek için :d:

zaza

zaza

Üye
yok artık daha neler asla katılmam çiğköfteler içli köfteler kebaplar mantılar varken şırdancılar grubunda ne işim var :aha:

biri içli köftemi dedi :dondum::dondum:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi

ya Ali askerde senin canın sıkılmış ne yapsam dedin kendininde sevmediği bir yemeği buldun 'Huriş dedi' yakayı ele verdin :ehe Aferin Hurişimeeeee:sarıl:canımsın Kız :alkis
sonrada herkesin profiline link attın dimi eğlenmek için :d:

Yahu ben şırdan manyağıyım . Adana da 2 günde 1 muhakkak yerim .
Yemediğim zaman yatamam ...

İnandırıcı oldu değil mi ? :pro:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
DiaBLoS™;3422218' Alıntı:
Hiç bu kadar güleceğimi tahmin etmezdim vallahi . :)
Arkadaşlar vallahi çok sağolun , güne mükemmel başladım sayenizde . Yorumlar beni kendimden geçirdi .:ehe:ehe

Şırdancılar Grubu açacağım . Asil üyeler , Minoo , Nur , Buketcik , Sahra@ , Vesselam dan oluşacak ona göre . :aha:

Ben yokmuyum :züü:

Tuba

Tuba

Üye
DiaBLoS™;3422381' Alıntı:
Onlar bayan üyelerimizdi .
Erkeklerde de , başı sen çekersin olmaz mı kardeşim ? :ehe
kime sordun ki bak gönüllüler var :oke:

Ne yani şimdi bu .
Neden ocağımıza taş koyuyorsun ki . :aha:

ne yani sevmediğim yemeyeceğim bir yemeğin başkanlığını yapamam kendi konum olsun istedim ne varki bunda :pro2:

Sidretül Münteha

Üye

Elımdee kalırsınn :eller:

Üst Alt