Tema Sıra Dışı Bir Tema Ace El Cap


trafikci258

trafikci258

Üye
    Konu Sahibi

Bu tema diğerlerinden farklı olarak özel sıradışı, tüm beklentilerinizi karşılayan eksiksiz bir temadır. Diğer temalarda illaki eksiklikler olur, ikonlar hoşunuza gitmeyebilir. Bu tema ile birlikte ‘ciclelcons’ tweak’ine ihtiyacınız kalmayacak ikonlar tamamen yuvarlak oluyor. Bu tema sayesinde birçok kullanıcının iOS cihazındaki ikonlar OS X El Capitan Mac simgeleri stili olacak.

Temayı cydia.zodttd.com/repo/cydia/ reposundan 1.99$’a indirebilirsiniz.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt