sinyal sorunu?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esscape

Üye
    Konu Sahibi
sinyal sorunu?
merhabalar
telefonumun modeli nokia 5230
bi kaç gün önce ovi mapstan haritalar indirdim. hatta sygic yükledim telefonuma. bunlarda sorun yok
gps erişimi için gerekli ayarları yaptım. (konumlama ile ilgili bölümleri)
5. katta oturduğum halde haritada yerimi buldu. sorun yok diye düşündüm.
neyse nolur nolmaz diye bağlantı ayarlarındoan internet ve wap erişim noktalarını kaldırdım.
ertesi gün açık havada denemek için açtım fakat bir türlü sinyal alamadım ve bağlanamadım. üstelik bütün gerekli ayarları yaptığım halde
sorun nerde olabilir. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
merhabalar
telefonumun modeli nokia 5230
bi kaç gün önce ovi mapstan haritalar indirdim. hatta sygic yükledim telefonuma. bunlarda sorun yok
gps erişimi için gerekli ayarları yaptım. (konumlama ile ilgili bölümleri)
5. katta oturduğum halde haritada yerimi buldu. sorun yok diye düşündüm.
neyse nolur nolmaz diye bağlantı ayarlarındoan internet ve wap erişim noktalarını kaldırdım.
ertesi gün açık havada denemek için açtım fakat bir türlü sinyal alamadım ve bağlanamadım. üstelik bütün gerekli ayarları yaptığım halde
sorun nerde olabilir. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Onları Niye Kaldırdın Ki Şebeke Tabanlıyı Devre Dışı Bıraksaydın

esscape

Üye
    Konu Sahibi

Onları Niye Kaldırdın Ki Şebeke Tabanlıyı Devre Dışı Bıraksaydın

başka bi yerde öyle bişi okumuştum. ücretsiz kullanmak için ne olur ne olmaz hesabı kaldırdım. önceki gün bağlanırken onları kaldırınca sinyal bulamaz oldu. alakalı olmaz diye düşünüyorum ama. eminde olamadım.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
başka bi yerde öyle bişi okumuştum. ücretsiz kullanmak için ne olur ne olmaz hesabı kaldırdım. önceki gün bağlanırken onları kaldırınca sinyal bulamaz oldu. alakalı olmaz diye düşünüyorum ama. eminde olamadım.

Ayarları Yeniden Yükle Sonra Dediğim Gibi Sadece Şebeke Tabanlıyı Devre Dışı Bırak Bunu Dene :oke:

esscape

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler.
şu an için telefnda sorun olmadığını farkettim
akşam işten çıkıp eve giderken açtım sygic i yaklaşık 15 dakika sonra buldu:)

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
teşekkürler. şu an için telefnda sorun olmadığını farkettim akşam işten çıkıp eve giderken açtım sygic i yaklaşık 15 dakika sonra buldu:)
İnternet Paketi Falan Olduğunda Veya Açık Havada 1 Dk Sürmeden Buluyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt