Sınırsız internet hız kısıt bugu lazım!

Sponsorlu Bağlantılar

super999999

super999999

Üye
    Konu Sahibi
Sınırsız internet hız kısıt bugu lazım!
evet arkadaşlar dediğim gibi artık sıkıldım bu turkcellin saçma kısıtlamalarından bu yüzden hala hız kısıtı kaldırabilen varsa sadece yorum olarak evet yazabilirmi?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
7 Şubat Dünya İnternet Günü etkinliklerinde konuşan Bakan Ahmet Arslan, 2018 yılı itibariyle adil kullanım kotasının tamamen kaldırılacağını açıkladı. Bence azıcık daha bekleyip yasal olarak bu sıkıntıyı çözmek daha iyi olacaktır.

super999999

super999999

Üye
    Konu Sahibi
2019 da değilmiydi o :d

• Beğen
Tepkiler: baslarkadi
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
2018'e çektiler tarihi.

• Beğen
Tepkiler: bulut6842
murat.122a

murat.122a

Üye
7 Şubat Dünya İnternet Günü etkinliklerinde konuşan Bakan Ahmet Arslan, 2018 yılı itibariyle adil kullanım kotasının tamamen kaldırılacağını açıkladı. Bence azıcık daha bekleyip yasal olarak bu sıkıntıyı çözmek daha iyi olacaktır.
Adil kullanım kotası mobilde de kaldırılacakmı

• Beğen
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Hepsinde kaldırılacak diyebiliyorum.

oguzbilir

oguzbilir

Üye
mobil bağlantılar için 1 mart 2017 de akk hız limiti 3 ila 5mb arasında bir değerde olacak, 2018 de ise tamamen kaldırılacak

• Beğen
bulut6842

bulut6842

Üye
mobil bağlantılar için 1 mart 2017 de akk hız limiti 3 ila 5mb arasında bir değerde olacak, 2018 de ise tamamen kaldırılacak
Eminmisin dostum böyle bir şey nerde yazıyor? Mobil internet 128 kbps olacak diye biliyorum

skylinegti

skylinegti

Üye
Sabitte akk kalkacak ama mobilde 1 martta sadece akk sonrası hız 128 kbps olacak zaten mobilde akk kaldırsalar operatörlerin paket satması saçma olur.Ayrıca gece 2 sabah 8 arası hız kısıtı olmaması maddesinde mobil sabit belirtmemiş demekki hepsinde hız kısıtı olmayacak...

• Beğen