Sınırsız her yone mesaj ıstedıgınız kadar yurt dısı da dahıl herseyın bır kolayı vardır

Sponsorlu Bağlantılar

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
Sınırsız her yone mesaj ıstedıgınız kadar yurt dısı da dahıl herseyın bır kolayı vardır
İPHONEDAŞLAR BU PROGRAMLA İSTEDİĞİNİZ HERYERE HER ÜLKEDEKİ HER HATTA SINIRSIZ BEDAVA MESAJ ATABİLİRSİNİZ.HEMDE KAYITOLMAKLA UĞRAŞMADAN.YAPMANIZ GEREKENLERİ SIRAYLA YAZIYORUM.SADECE MAXICEP UYELERINE
WİRELESS OLMASI GEREKİYOR..İLK OLARAK BEYOURİPHONE SOURCE ÜNDEN UDİD FAKER PROGRAMINI KURUYORUZ.DAHA SONRA ALTTAKİ LİNKTEN FLASHSMS PROGRAMINI İNDİRİP CİHAZIMIZA YÜKLÜYORUZ

KURDUĞUMUZ FLASHSMS PROGRAMINI AÇIYORUZ VE ALTTAKİ GÖRÜLEN KISIMLARDAN EN ÜSTE GÖNDERMEK İSTEDİĞİNİZ NUMARAYI ONUN ALTINA MSJNIZI YAZIYORSUNUZ.DAHA SONRA SLİDE TO SEND YAPARAK MESAJINIZI UÇURUYORSUNUZ.NORMALDE PROGRAM BİZE 10 KREDİ VERİYOR TEK KULLANIMLIK..İSTERSENİZ 10 KREDİYİ BİTİRİN İSTERSENİZ BİTİRMEDEN ANLATICAĞIM İŞLEMİ YAPIN.MESAJI ATTIKTAN SONRA KALAN MESAJ SAYINIZI CURRENT KREDİ KISMINDAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

BEN KENDİME ATTIM MESAJI VE GÖRDÜĞÜNÜZ ALMANYADAN BİR NUMARA ŞEKLİNDE GÖZÜKÜYOR ATTIĞINIZ KİŞİYE..

DAHA SONRA UDİD FAKER I AÇIP İÇİNDEN FLASH SMS İ SEÇİYORUZ VE RANDOM UDİD YAPTIKTAN SONRA TEKRAR FLASH SMS PROGRAMINA GİRDİĞİMİZDE YİNE 10 BELEŞ MESAJIMIZ HAZIR..İSTEDİĞİNİZ KADAR BUNU UYGULAYABİLİRSİNİZ.

--------------- Ekleme ---------------

Tessekur butunu oralarda bıyerdedır sızın ıcın zor olmasın bı tesskur etmek sadece butona tek dokunus yeterlı olcaktır

• Beğen
Tepkiler: fatih793, djcelikb, aaltinci ve 47 diğerleri

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
Ewet bu programı biliyorumm süper olmuş ilkancim eline saglik

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
vay iyimiş deneyelim saol

C.RON@LDO

C.RON@LDO

Üye
net olmassa olmuyor mu kardeş ya

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
net olmassa olmuyor mu kardeş ya

ozaman olmuyo cunku internet uzerinden gonderiyor mesajlari evinde internet kablosuz modem filan varsa ondan da yararlanabilirsin ucretsiz olarak cunku net olmadigi zaman hat uzerinden gondermeye calisio osamnda tarifen neyse onun uzerinden degerlendiriliorsun

sahin_muhammed

sahin_muhammed

Üye
eline koluna saglıkk iimiş ama her seferinde yollamıyooo :))

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
eline koluna saglıkk iimiş ama her seferinde yollamıyooo :))

herseferinde yollar netten dusmedigin surece yada kredin bitmedigi surece saten crakledikten sonrada kredin bitmiyor yani problem kalkiyor sadece net ile ilgili bir problemin olabilir

alpaga

alpaga

Üye
Program için sagol :) ben yükledim ama mesaj yollayinca kendi numaram çikmiyor, yani mesaji alan bilmiyor kim yazdigini, bunun çaresi varmi acaba ? tskler

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
Program için sagol :) ben yükledim ama mesaj yollayinca kendi numaram çikmiyor, yani mesaji alan bilmiyor kim yazdigini, bunun çaresi varmi acaba ? tskler

bunun bir caresi yok malesef sadece adini yazmatan baska ve bi programla gonderdigini soylemekten baska sende saol

llvllaltepeli

llvllaltepeli

Üye
s.a ben soyledıklerının aynısnı yapıyorum ama gondermıyor hıc neden acaba :S yardım edın lutfen

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
s.a ben soyledıklerının aynısnı yapıyorum ama gondermıyor hıc neden acaba :S yardım edın lutfen

nerde kaldin ki programlari yukledin mi orda iki program var bir sms in kendi programi birde onu crakliyen program sen hangisini yapamadin?

llvllaltepeli

llvllaltepeli

Üye
ıkısınıde yaptım :S

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
peki crak programini yukledikten sonra crak programini acip gosterdin mi hangi programi crakliyecegini? sadece yukledikten sonra bitmiyor isi crak programini yukledikten sonra programi gosterceksin 10 kredi hakkin bittiginde kapatip actiginda birdaha programi yine 10 kredi yuklenmis oluyor asamalari bidaha takip et yine bir sorun olursa ben burdan yardimci olurum atladigin birsey vardir muhakkak

llvllaltepeli

llvllaltepeli

Üye
tmm kardesım oldu eyw saolsın :))

GuLDuR-YuZuMu

Üye
kardeş dediklerini adım adım yaptım ama bir türlü mesaj göndermeyi başaramadım.. her iki programıda dediğin gibi yükledim, programı crackledim ama olmadı malesef. sorun ne olabilir?

UNICORNDREAMS

UNICORNDREAMS

Üye
    Konu Sahibi
kardeş dediklerini adım adım yaptım ama bir türlü mesaj göndermeyi başaramadım.. her iki programıda dediğin gibi yükledim, programı ledim ama olmadı malesef. sorun ne olabilir?

basit biseyi gozden kacirmisin nette bagli olman gerekio bi wireless araci uzerinden evinde kablosuz netin varsa iphonunu hmn bagla ve smsleri yollamaya basla net yoksa eger program gondermio cunku net uzerinden yolluo smsleri

GuLDuR-YuZuMu

Üye
basit biseyi gozden kacirmisin nette bagli olman gerekio bi wireless araci uzerinden evinde kablosuz netin varsa iphonunu hmn bagla ve smsleri yollamaya basla net yoksa eger program gondermio cunku net uzerinden yolluo smsleri

pardon kardeş mesajımda yazmayı unutmuşum ama wireless üzerinden bağlanıyorum.. dün cydia üzerinden udid faker kurarken sorun cikarmisti onu bugun kurdum, yazdığını aynen uyguladım ama olmadı bir türlü.. yardımın için teşekkür ediyorum, tavsiyen varsa bekliyorum...

Üst Alt