Sinekler Kışın Ne Yaparlar?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AntiTuk

Üye
eyw kardeş

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Güzel bilgiler sağol ...

slienserWoman

Üye
neresini seniyorursun kyra.çogu insanda evden çıkıp geri evine dönebiliyorlar.Ama çogunu sevmiyoruz....bodrum gibi yerde gecelerimi kabusa çevirdiler.....Allah yaratmiş dahada bişey diyememki

mavizeybek

mavizeybek

Üye
walla odama bi tene bile girse sabaha kadar da olsa öldürmeden gözüme uyku girmiyor. beni deli ediyorlar ne bileyim ben bişi yaparken tam da olaya konsantre olduğum bir anda vızzzzz ufffff. varya o zaman uraştığım ne varsa bırakıp dedktifliğe başlarım. (sinek deyip geçmeyin aslında bazen manyak zorlu olabiliyorlar tek bi sinek için yarım saat odanın bi o köşesine bi bu köşesine gittiğimi bilirim).

walla ben bu yaratıkları açıkcası sevmiyom bide sivrisinek ısırıkları bende alerji yapıyor ondanda nefret ediyorum bu yaratıklardan.

bide bunların kocaman yepyeşil olanları (birazda mavilik mevcut)var onları gördünüz mü heç :DD

..::Riddick::..

Üye
Originally posted by slienserWoman@Sep 22 2005, 09:25 PM
neresini seniyorursun kyra.çogu insanda evden çıkıp geri evine dönebiliyorlar.Ama çogunu sevmiyoruz....bodrum gibi yerde gecelerimi kabusa çevirdiler.....Allah yaratmiş dahada bişey diyememki
[post=174335]Quoted post[/post]​

onun sevmesini bilmezmiyim :P :huhu: Aklı fırtar :)

Not:Bu arada faideli bilgiler için teşekkürler.. ;)

slienserWoman

Üye
fırtsın zatenPsikopat eder adamı 1 sinek 2 çekirdek....

Üye
çekirdek mi :) yok o fena diil :) en azından havada uçmuyo :D

Üye
Originally posted by ..::Riddick::..+Sep 22 2005, 10:23 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(..::Riddick::.. &#064; Sep 22 2005, 10:23 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-slienserWoman@Sep 22 2005, 09:25 PM
[post=174335]Quoted post[/post]​

onun sevmesini bilmezmiyim :P :huhu: Aklı fırtar :)

Not:Bu arada faideli bilgiler için teşekkürler.. ;)
[post=174447]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Ups.. pardon kyram ineklerden bahsediyomuş ben sinekler sandım :wacko: lafı başka yerimden anlamışım :D

:rolleyes: fasla infial olmasa bari :rolleyes:

Caine

Caine

Üye
Yani evinizde gördüğünüz sinekler geçen senekiler değillerdir, onların çocuklarıdırlar...
vay sinekoğlu sinekler. bu arada geçen yıl kaybettiğimiz büyük üstad feridun karakaya yani cilali ibo abimiz aklıma geldi sinek lafıyla :&#39;( çoook seviyordum beee :&#39;( allah toprağını bol mekanını cennnet etsin :&#39;(

slienserWoman

Üye
amin.

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
amin dostum amin kimse ölümsüz değil u dünyada vakti dolmuş demekki ama gerçekten iyi bir insandı :agla:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...