Simay Tokatlı Kimdir İşte Benim Stilim Vikipedi

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmacısı Simay Tokatlı hayatı ve kimdir çok merak ediliyor. Vikipedi üzerinden elde edilen Simay Tokatlı biyografisi ile ilgili bilgileri bizde sizlere sunuyoruz.

Simay Tokatlı , İşte Benim Stilimin etkili yarışmacılarından , güzel bir fiziğe sahip olan Simay , 23 yaşında 1993 doğumlu.

Fashion and Textile Designer olan Simay Tokatlı sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor. İnstagram üzerinde 24 bin takipçisi bulunan Simay ayrıca snapchatten anlık olarak takip edebilirsiniz.

50 kilo olan boyunu bilmediğimiz güzel yarışmacının sosyal medya adreslerine :

İnstagram adresi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Snapchat adresi : simaytokatli

buralardan ulaşabilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt