Öneri Şifreli(paralı) TV Kanallarını Bedava İzleyin Live Stream Kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar

triss

Üye
    Konu Sahibi
Şifreli(paralı) TV Kanallarını Bedava İzleyin Live Stream Kullanımı
Size faydalı olması dileğiyle.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

askımm

Üye
Uygulama ben bulamadim nerde???

askımm

Üye
Saol indrdim :)

phasan

phasan

Üye
Bilgi için tsk

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
buradan indirebilirsiniz

gönderiyi yapan arkadaş bu linki gönderine ekleyebilirsin

snapdroid

snapdroid

Üye
Android uydum var. Bildiğin android hiç bi farkı yok. Şimdi Discovery izleyecem. Bide bu androidde direkt canaktan olan yayını şifreli yse bedava yapma yokmu

avantis

avantis

Üye
Android uydum var. Bildiğin android hiç bi farkı yok. Şimdi Discovery izleyecem. Bide bu androidde direkt canaktan olan yayını şifreli yse bedava yapma yokmu
Hangi markayı kullanıyorsunuz? Ben de almayı düşünüyorum ama o kadar çok seçenek var ki ne alacağımı şaşırdım. Aliexspresste bayağı var

sempaticafe

Üye
Teşekkür ederim.

snapdroid

snapdroid

Üye
Atlanta hd box smart g4
Cihaz hakkında zaten diyecek pek bişey yok. Android ics 1gb Ram 4gb hafıza sdcard 3x usb (emin deilim) playstore felan herseyi var.
Fakat sıkıntıları şu:
Açılış süresi
Bazen android sistemi çöküyor. Mecbur format atıyoruz direk fişi çekerseniz formatlık olabiliyor. Tarayıcı biraz sıkıntılı vede kablosuz ekran yok (DLNA var fazla hisettirmez)
Ama bunun dışında gerçekten iyi.

yaramaz6187

Üye
buradan indirebilirsiniz

gönderiyi yapan arkadaş bu linki gönderine ekleyebilirsin
Arkadaş bu verdiğin uygulama tamamen fiyasko yükledim içinden hiç bir şey anlamadığım gibi 2 3 dakika sonrada programdan atıyor doğru bir apk verdiğine eminmisin?

Silinen Üye 440290

Silinen Üye 440290

Kapalı Hesap
Arkadaş bu verdiğin uygulama tamamen fiyasko yükledim içinden hiç bir şey anlamadığım gibi 2 3 dakika sonrada programdan atıyor doğru bir apk verdiğine eminmisin?

bunu dene sonucu yaz .

Üst Alt