Satılık [SIFIR KUTULU] REPLİKA GALAXY S3 MİNİ ANDROİD KARNE HEDİYESİ 149 TL [RESİMLİ]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hadman

hadman

Üye
    Konu Sahibi
[SIFIR KUTULU] REPLİKA GALAXY S3 MİNİ ANDROİD KARNE HEDİYESİ 149 TL [RESİMLİ]
Öncelikle Herkese Merhaba,

Satmakta olduğum Galaxy S3 Mini Replika Sıfırdır, ve gerçekten 2.3.6 Android sürümüne sahiptir, Mtk Droid Tools ve sistem bilgisi veren büyün programlarda da 4.1.2 olarak görülmektedir, Android Marketteki + 4.0.0 Üstü Uygulamaları rahatlıkla indirebilirsiniz örnek VİNE gibi... İzlediğim Bütün Galaxy S3 Mini videoları ve resimlerinde olsun aynı Araç çubuğu, Ayarlar menüsü Kamera Efektleri vs olan S3 Mini görmedim farkı zaten 4.1.2 olması burdan sanırım.S3 Mininin genel olarak bilinen bir özelliği ise bazı oyunları malesef ki açmıyor sebebi rami 256 mb olması... Ben Subway surfers, Traffic Racer, Dr.Driving yükledim açtı daha fazla oyun deneme şansım olmadı.Kendi kullandığım telefonda aynısıdır memnunum stabil. Oyun oynayan biri değilim zaten.Şunuda belirtiyim hiç oyun açmıyor sanmayın rami yettiği sürece bütün oyunları açar.

NOT:BEN BURDA TELEFONU ÖVMÜYORUM SADECE ALACAKLAR İÇİN DİĞER S3 MİNİ REPLİKALARDAN FARKLI OLDUĞUNU BELİRTTİM.

FİYAT 149TL

ÖZELLİKLERİ

İşlemci: ARMV7 (MTK6575)
Kamera Ön/Arka: 2MP/2MP
Ekran: 480x800
Ram: 256MB
Andorid Sürüm: 4.1.2 Orjinal (2.3.6)
Wifi

RESİMLER

DİĞER S3 MİNİ REPLİKALARDAN FARKLI OLDUĞU BAZI YERLER

ÖZELLİKLERİ CPU-Z VE DROİD TOOLS

İSTEYENLER İÇİN İSTANBUL İÇİ ELDEN DE SATABİLİRİM.DİĞER İLLERE İSE PTT KARGO İLE YOLLARIM KARGO ALICIYA AİTTİR. KARGO FİYATI: 6.5TL

TELEFONUN FİYATI: 149TL

Son düzenleme:

Peocawe

Peocawe

Üye
build.prop ile oynanmış gerçekten 4.1.2 değil. Androidden azda olsa anlayan biri mevzuyu uyanır. :)

• Beğen
Tepkiler: avast
hadman

hadman

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş oynama falan yok. Gerçek 4.1.2, Vine mesela +4.0.0 andorid sürümü istiyor sorunsuz çalıştıryor.Andoridden anlamıyorsun o zaman ;)

Peocawe

Peocawe

Üye
Kardeş oynama falan yok. Gerçek 4.1.2, Vine mesela +4.0.0 andorid sürümü istiyor sorunsuz çalıştıryor.Andoridden anlamıyorsun o zaman ;)

hiç tartışmaya girmiyorum hayırlı akşamlar :d

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Aynen build proptan ayar çekmişler böyle bi 4.1.2 yok

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
kernel version dan belli oluyor zaten eğer android sürümü 4.1.2 olsaydı kernel 3+ olurdu ;)

hadman

hadman

Üye
    Konu Sahibi
hiç tartışmaya girmiyorum hayırlı akşamlar :d
Sanada iyi geceler, Eğer hala sözünün arkasındaysan, bende kendime güveniyorum her türlü kanıtlarım. İstediğin sistem bilgisi gösteren program yada +4.0.0 üstü anroid sürümü gerekten programıda denerim.Burda konuyu baltalamanın bir anlamı yok.
kernel version dan belli oluyor zaten eğer android sürümü 4.1.2 olsaydı kernel 3+ olurdu ;)
Kardeşimim replika ürünlerden anlamıyorsunuz siz

Peocawe

Peocawe

Üye
Sanada iyi geceler, Eğer hala sözünün arkasındaysan, bende kendime güveniyorum her türlü kanıtlarım. İstediğin sistem bilgisi gösteren program yada +4.0.0 üstü anroid sürümü gerekten programıda denerim.Burda konuyu baltalamanın bir anlamı yok.
Kardeşimim replika ürünlerden anlamıyorsunuz siz

kardeş bak yıllardır android ile haşır neşirim. Gerek build.prop editledik, gerek rom. Bu sitede bir sürü böyle insan var screenshot a bile baktığı anda ne olup olmadığını anlayabilir. Build.prop dan +4 gösterirsen zaten her yerde 4 olarak gözükür cihaz. Ama gerçekten 4 üzeri olmaz umarım anlamışsındır? Gerçekten şu konu hakkında tartışmamız bile beni çok kasıyor.

• Beğen
Tepkiler: avast
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konuda cihaz replika yada ne şekilde olursa olsun verilen bilgilerin doğruluğu yada yanlışlığını rapor ediniz konu denetlenir ve konu sahibi uyarılır.Konuda alıcı olmayanlar daha fazla tartışma içinde olmamaları konusunda son uyarım.

• Beğen
Tepkiler: hadman
hadman

hadman

Üye
    Konu Sahibi
Konunun silinmesini rica ediyorum, Çok fazla konu dışı yorumlarla doldu.Yeniden konu açıcam.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Gerek yok burdan devam edin ilaninizda rahatsız oldugunuz mesajlari rapor edin ve konu tekrarı yapmayin ayrıca cihaz bilgilerini düzeltin.

hadman

hadman

Üye
    Konu Sahibi
Peki düzenledim burdan devam ediyorum aynı şekilde... KONU GÜNCELDİR.SON İNDİRİM ! FİYAT 149 TL OLARAK DEĞİŞTİRİLDİ. SON 2 ADET

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt