sıfır kadar temiz 3G sony ericsson K800i


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
wldyslw

wldyslw

Üye
    Konu Sahibi
telefonumu 2 ay önce aldım çok temiz çok kullanışlı kutusu kulaklığı sarjı orjinal sony ericsson ip'i ve araçlarda kullanılmak üzere yani telefon takacağı hersey dahil.... fiyatı 280 tl... irtibat [email protected]

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar telefonun fiyatını 300 tl olarak değiştiriyorum ilgilenenlere duyrulur...
 
Odysseus

Odysseus

Üye
Konu ilgili bölüme taşınmıştır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt