Sıfır Ayarında SimFree iPhone 4 16 GB Black Satılık /Takaslık

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ibrahimhd

ibrahimhd

Üye
    Konu Sahibi
Sıfır Ayarında SimFree iPhone 4 16 GB Black Satılık /Takaslık
Cihazım Simfree iphone 4 16 gb black.
Cihazım kanadadan gelmiştir sim kilitsizdir (simfree) kartınızı takın kullanın.
Pasaport kayıtlıdır kendi pasaportuma kaydedilmiştir.
Cihazım kutusundan çıktığı an koruyucu ile kaplanmış ve çok titiz kullanılmıştır sıfır gibidir hata kusur bulana cihazımı ücretsiz vereceğim.
Bu nedenle resim eklemiyorum sıfırı nasılsa benim cihazımda öyle.
Kanada apple store faturası kutusu ve tüm aksesuarları tam ve eksizdir.
Cihazda ios 5.1 yüklüdür jailbreak yoktur.
Cihazla beraber fiyatları 300$'ı bulan orjinal programlarda hediyemdir dikkat edin programlar orjinaldir ***** değildir bu programlar jailbreak ihtiyacını ortadan kaldıracaktır.
Programların bazıları
iGo,iphoto,imovie,grageband,keynote,numbers,pages,tapatalk,tunein radio pro,icurrency pad,angry birds bütün seri, infinity blade,water,cut the rope, apshalt 6 vs vs daha bir sürü en populer oyun ve program hepsi tarafımdan apple storeden ücreti ödenerek alınmıştır hepsi orjinaldir.

Şunu unutmamanızda fayda var yaklaşık 300$ değerinde oyun ve programlara bu cihazla beraber ücretsiz sahip olacaksınız programların güncellemeleri çıktığında güncelleme yapmanızıda sağlama garantisi veriyorum.

Pazarlıksız fiyat : 1250 TL Dir.

Cihazı satma nedenim 4s almaktır.

Takas yanlızca iphone 4 s ile yapacağım bunun dışında takas teklif etmeyiniz.
Takas teklif edeceğiniz iphone 4s ikinci el yada sıfır olabilir ama simfree olması şarttır aradaki farkını konuşur anlaşırız öderim.

Bana buradan yada
0555 995 17 44 numaralı telefonumdan ulaşabilirsiniz.

Mete321

Üye
1250 çok.

turker10

turker10

Üye
sadece çok demek yetersiz aşırı çok bu fiyata imkansız satılmaz genede hayırlı satışlar.... (beraberindeki programlara güveniyorsan onlara herkes bi şekilde ulaşıyo zaten 300$ vermeden)

ibrahimhd

ibrahimhd

Üye
    Konu Sahibi
sadece çok demek yetersiz aşırı çok bu fiyata imkansız satılmaz genede hayırlı satışlar.... (beraberindeki programlara güveniyorsan onlara herkes bi şekilde ulaşıyo zaten 300$ vermeden)

Kimseye zorla satmıyorum benim malımın fiyatı bu lütfen boş mesajlar ile konumu kirletmeyin fikrinizi kendinize saklayın.
Aksi halde sizi report edeceğim.

aşkım34

Üye
leptop hp 67 20s takas?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt