İphone 4s32gb - Kayıtsız - 899 TL

Sponsorlu Bağlantılar

RealFighter06

Üye
    Konu Sahibi
İphone 4s32gb - Kayıtsız - 899 TL
Siyah iPhone 4s 32gb Cihazımı Satıyorum şubat ayının 20 sinde kullanmaya başladım geçici kayıt yaptırmıştım o zaman şimdi kapandı . Telefonda Hiçbir Problem Yok Zaten 2 aylık ilk günkü gibi sıfırdan farksız diyebilirm . Kozmetik Açıdıan 10/9.5 alır yani . İsviçreden Kendi Dayım Getirdi swisscom operatörüne simkilitli ancak gevey var sıkıntısız kullanılıyor güncellemede yapılıyor, geveyi telefona bi kere tanıtmanız yeterli , bu geveyler telefonu simfreeden farksız yapıyor . simlock 150 tl ydi gevey 80 bende gevey aldım zaten telefon ocak 2015 de direk simfree oluyor otamatik olarak isterseniz araştırabilirisniz . (sadece Swisscom'da ) Cihazı Satma Nedenim Pasaport Bulamamış olmam geçici kayıtta yaptırmak istemiyorum 3 ay sonra kapanıyo nasılsa . Fiyatta Pazarlık Yok 900 Tl Düz . Takasda Yok S3 ler hiç gelmesin hele :) . PAhalı Derseniz Takdir Sizin ben Cihazımın Arkasındayım Ankara içi Elden Satış .Gereksiz Yorumda Yapmayın lütfen . CİHAZ ORJİNAL ŞARJ ALETİ HİÇ KULLANILMAMIŞ ORJİNAL KULAKLIĞII USB KABLOSU VE KUTUSU İLE TESLİM EDİLECEKTİR.

Resim Paylaşamıyorum yeni üye olduğumdan ama dediğim gibi cihaz sıfırdan farksız zaten elden alacağınız için cihazı incelersiniz detaylara takılmayın büyük resmi görün .:)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Görselleri bölüm yöneticisine konu ile link ile mesaj atarsanız yardımcı olabilirler. Hayırlı satışlar.

muzocuk.

Üye
simdi almak isterdim ama fakirligin gozu kor olsun

Üst Alt