Sıfır Ayarında Samsung Galaxy SIII ile Samsung Galaxy Note II Takas Edilecektir...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Sıfır Ayarında Samsung Galaxy SIII ile Samsung Galaxy Note II Takas Edilecektir...
cihazım yurt dışı cihazıdır fakat pasaport kayıtlıdır yani kapanmaz ! takas edecek arkadaşın note 2'si de yurt dışı olabilir pasaport kayıtlı ve kapanmayacak şekilde :evet:

belki note 2 almışsınızdır ve size çok büyük geliyordur s3 ile takas etmek istiyorsunuzdur o zaman benim telefonumu kaçırmayın derim

üzerine fiyat isteyen olursa yine onu yorum olarak konuşuruz başka cihaz teklifleride olabilir...

resim şu anda ekleyemiyorum zaten sıfır ayarında 2 hafta önce ön paneli komple değişti ufak bir kaza sonucu cihaz yere düştü ve ekranı içeriden kırıldı direk Telpa servisine gönderdim yaklaşık 500 TL'ye onardılar ve şuanda hiçbir sorun yok 6 ay daha telpa tarafından ekran garantili bu yönden hiçbir sıkıntınız olmasın :oke:

yani şu anda cihazım ön taraftan kozmetik olarak 10 üzerinden 10 alır arka taraftan ise kapakta biraz çizik olduğu için(kılcal) 10 üzerinden 9 alır...

ciddi teklifler gelirse hemen resim ekleyeceğim :oke:

(Temsili Resim)

peşin olarak satın almak isteyen olursa 1.000 TL'ye pazarlıksız bırakırım...

- - - Eklendi - - -

her türlü sorularınıza açığım,yorum olarak sorabilirsiniz :)

- - - Eklendi - - -

Apple iPhone 4s ve One X,One X+ ile de takas düşünülür...

fk555897

fk555897

Üye
Fiyatı uygun ama yurtdışı işinden pek anlamam. Telefon temiz ama S3 den sonra İphone 4S kullanırmısın bilmem. One X kullanabilirsin ama S3 iyi bir cihaz. Bana sorarsan Xperia Z veya HTC One gibi cihazlar almazsan hiç değiştirme.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
aslında benim sıkıntım ramden yana yoksa hiçbir şekilde değiştirmeyi düşünmüyorum :evet: o yüzden note 2 diye yazdım :) diğer cihazlarıda bir düşünürüm dedim kendime :evet:

- - - Eklendi - - -

yurt dışı olunca Türkiye'de garanti sadece donanımsal arızaları kapsıyor,ayrıca imei sorgulandığında yolcu beraberinde kayıt edilen cihaz diyor sadece bu yani ama 2 yıl sonra bunları hiçbir ama hiçbir önemi kalmıyor emin ol :oke:

- - - Eklendi - - -

ki benim cihaz yaklaşık 7-8 aylık 2012 ramazan ayından sonra aldım :evet:

hardmond

Üye
one x ile birebir takas mı düşünüyorsun yoksa üstüne eklermisin

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
one x ile birebir takas mı düşünüyorsun yoksa üstüne eklermisin

ne kadar istersin ki ? :)

- - - Eklendi - - -

60 TL değerindeki orijinal flip cover'la ve 80 TL değerindeki Sandisk 32GB Class 10 SDHC kart versem kafa kafaya olmaz mı ?

hardmond

Üye
ben one x i direk satmayı düşünüyorum ama kolay satılmadıgı için s3 takas yapıp onu satmayı düşündüm. yani yanında vereceklerinin bana pek yararı olmaz 150-200 tl üstüne koyarsan görüşebiliriz

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
ben one x i direk satmayı düşünüyorum ama kolay satılmadıgı için s3 takas yapıp onu satmayı düşündüm. yani yanında vereceklerinin bana pek yararı olmaz 150-200 tl üstüne koyarsan görüşebiliriz

o şekilde düşünmüyorum :oke:

nokio_6233

nokio_6233

Üye
aklin varsa degistirme ne htc nede baska bir cihaz en iyisi s3 yada note2 bana göre?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt