Satılık Sıfır Ayarında S3 GT 9300 Orjinal

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T3KKRAL

T3KKRAL

Üye
    Konu Sahibi
Sıfır Ayarında S3 GT 9300 Orjinal
Arkadaslar ürünü 20/08/2014 tarihinde yurt dısında almıs bulunmaktaym. Pasaport kayıtı yapılı güzel bir sekilde kullanılmıstır bir teldir. Baslıkta da belirtigim gibi ürün orjinal full kutuludur.Yanında iki tane koruyucu kap vardır. İstediginizi kullanabilirsiniz. On numara bir telefondur. Hala daha sıfırı 900 - 1000 tl ye bulabileceginiz bir telefondur. Dedigim gibi ürün tamamen orjinaldir. Cakma mtk işlemcili telefonlarla karıstırmayın sakın.Fiyat 600 tl
Not: İmei klonlamasına karsı kesinlikle iadesi söz konusu degildir. İade yoktur.

Neden sattıgımı merak eden arkadaslar baska bir telefon almak istiyorum. Eger nasip olursa İphone 6 alıcam insAllah

Son düzenleme:

abuzer02

abuzer02

Üye
fiyat ne istiyorsun kardeş

T3KKRAL

T3KKRAL

Üye
    Konu Sahibi
abuzer02 hocam sanalpazar linki var diye yazmadım ama havale ile 600 tl istiyorum sanalpazardan komisyon eklenmiştir.

T3KKRAL

T3KKRAL

Üye
    Konu Sahibi
Sanalpazar ayın sonuna kadar %2 komisyon alıyormus.Sanalpazar 620 tl ye cekildi bilginizeNakit 550 tl oldu. Sanalpazar ilanı komisyon eklenerek düzenlenmiştir.Sanalpazar komsiyon güncellendi. Sanalpazar güncelendi.

babafre23

Üye
s.a. lg p705 l7+ airties air 5442 modem +50 tl fark ile takas olur mu
lg temiz beyaz renkte
modem sifir daha jilatinleri sokulmemis ilk acan siz olacaksiniz (teknosada guncel fiyati 169 tl)

T3KKRAL

T3KKRAL

Üye
    Konu Sahibi
@babafre23 yok güzel kardesim sagol
Peşin fiyatı 500 oldu baskada olmayacak.

messhn

messhn

Üye
400 tl ok dersen hemen alabilirim kardeşim

T3KKRAL

T3KKRAL

Üye
    Konu Sahibi
Yok hocam sagol

kemsaf

kemsaf

Üye
Hocam fotolar gozukmuyor cihaz hangi renk ?

avcitalip

avcitalip

Üye
Arkadaslar ürünü 20/08/2014 tarihinde yurt dısında almıs bulunmaktaym. Pasaport kayıtı yapılı güzel bir sekilde kullanılmıstır bir teldir. Baslıkta da belirtigim gibi ürün orjinal fu ll kutuludur.Yanında iki tane koruyucu kap vardır. İstediginizi kullanabilirsiniz. On numara bir telefondur. Hala daha sıfırı 900 - 1000 tl ye bulabileceginiz bir telefondur. Dedigim gibi ürün tamamen orjinaldir. Cakma mtk işlemcili telefonlarla karıstırmayın sakın.Fiyat 600 tl
Not: İmei klonlamasına karsı kesinlikle iadesi söz konusu degildir. İade yoktur.

Neden sattıgımı merak eden arkadaslar baska bir telefon almak istiyorum. Eger nasip olursa İphone 6 alıcam insAllah

pm

T3KKRAL

T3KKRAL

Üye
    Konu Sahibi
Ürün satıldı ilan kaldırabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt