Satılık S3 GT-I9300 [Fotoğraflar Eklenmiştir]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
S3 GT-I9300 [Fotoğraflar Eklenmiştir]
Selamın Aleyküm arkadaşlar; Herkese hayırlı satışlar başlıkta da belirttiğim gibi S3 ümü satmak istiyorum. Cihazın herhangi bi sorunu yoktur. Yurtiçi ve vatanbilgisayar dan alınma. Garantisi bittimi devam ediyomu tam olarak bilmiyorum faturasına bakmadım ama bitmiş olması gerek. 16 gb beyaz renktir. kasasında da ekranında herhangi bi renk atması çizik v.s .. yoktur sadece kilit tuşu üzerinde ufak bi soyulma var. zaten alındığından beri kılıfla ekranında jelatinle kullanıldı. Jelatini dileyen değiştirebilir dileyen jelatinsiz kullanır üst tarafta kabarcıklar oluştu üşendiğim için değiştirmedim. Pil ine gelince şuanki pilide bir günü çıkarmakta ama ben orjinal pilini aldım bugün 70 tl ye, isteyen onunla kullanır. Zaten ikisinide vericem. Cihazın içinde kendi kullandığım 8gb micro sd hafıza kartı var cihazla birlikte sıfırlar ilk günkü haliyle kutusuyla birlikte veririm. Bunun dışında üç adet kendi kullandığım kılıf var telefon satıldıktan sonra bi işime yaramıycak bunlarıda veririm ikisi cüzdanlı biri lastik slikon bi kılıf. Kutu kulaklık şarj aleti kutusu tam. Satış ankara içi elden. Diğer illere kargolarım.
Fiyat: 500 TL olarak güncellenmiştir. İlgilenen arkadaşlar pm atabilir.

Son düzenleme:

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
24 saat içinde görsel ekleyiniz aksi halde konunuz kapatılır.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
Güncel ...

Son düzenleme:
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

reaurora

reaurora

Üye
izmir de isen alabilirim

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
    Konu Sahibi
Maalesef değilim , ama sahibinden falan olabilir istersen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...