Sıfır Ayarında Galaxy S3 Genpa Garantili Bordo Renk

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kolest

Üye
    Konu Sahibi
Sıfır Ayarında Galaxy S3 Genpa Garantili Bordo Renk

Telefonum tertemizdir ekranında olsun kasasında olsun en ufak bir çiziği yoktur sıfırı ile aynıdır. Telefon Bordo renktir farkım olsun diyorsanız tam size göre.
Bordo renk ama çok tatlı bir rengi var, siyah kılıfla çok güzel uyum sağlıyor. Cihaz Genpa garantilidir yaklaşık 2 hafta önce Iphone 4s telefonumu vererek aldım, aldığım kişi faturasını vermedi hediye geldi dedi genpadan sorgulattım genpa çıkışlı yaklaşık 21 ay daha garantisi var diye biliyorum. Satma sebebim ise paraya sıkıştığım için orta sınıf bir telefon alarak idare edeceğim bir süre. Tam eşe dosta gidecek bir telefon.

Kutu içeriği tamdır
Garanti Belgesi
Orjinal Kulakiçi Kulaklığı
Kullanım Klavuzu
Sarj Aleti+Usb Kablosu
Ve yanında ek olarak otg kablosu, siyah arka kılıf vereceğim

Resim koymadım gerek duymadım sıfırı ile aynı olduğu için.

Almak isteyen gelir görür iyice inceler beğenirse alır sadece İstanbul içi elden teslim Anadolu yakasında Tuzla ilçesindeyim.

Takas olarak da üzerine 600 700 TL alabileceğim androidli bir telefonla olabilir veya
Note1 üzerine 350 TL,
S2 Üzerine 400 TL,
Sony Ericsson Neo V üzerine 500 TL

alabileceğim şekilde olabilir telefonun durumuna göre değişebilir siz yinede takas tekliflerinizi pm den yazabilirsiniz veya telefonuma mesajda atabilirsiniz

AMA LÜTFEN RİCA EDİYORUM GELİP SAÇMA SAPAN TEKLİFLERDE BULUNMAYIN

Düşündüğüm Fiyat 1100 TL dir ufak bir pazarlık payı vardır. Şuan piyasada satılan 1300 tl olanlar var ama garantisi belli değil kapanırmı kapanmazmı orasıda belli değil o yüzden fiyatın normal olduğunu düşünüyorum varsa bir yanlışım yazarsınız
05348924778 Forumdan da mesaj atabilirsiniz hızlı bir şekilde cevap veririm
.

fk555897

fk555897

Üye
Resimde atman lazım. Yoksa ilan kimsenin dikkatini çekmez.

lala_pasa

lala_pasa

Üye
i phone 3g var tamamen 1 _ 2 tane kücük çizik var kasada ekranında cizik darbe felan yok kutusu yok garantisi yok 2 yıldır kullaniyorum sadece birkere tamire verdim oda sim yuvası yüzünden telefom 160gb takas düsünürmüsün düsünursen s3 ün en son fiyati ne olur

suleymanslymn

suleymanslymn

Üye
Arkadaşım Xperia Acro S var bende.Takas düşünür müsün???

vgkarahan

Üye
bilgisayarla takas düşünüyor musun 8gb ram
nvidia gtx550 1 gb ekran kartı intel core i7
2670qm 2.2 ghz 4 çekirdek windows 8 lenovo

nokio_6233

nokio_6233

Üye
sende note1'i iyice öldürmüssün? üste 350 tl birde? hadi 100-150'yi anladikta 350 tl coook fazla? kimse kolay kolay o sekilde takas yapmaz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...