Şifalı taş aldım

Sponsorlu Bağlantılar

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
Şifalı taş aldım
bu gün uzun zaman önce acılan şifalı taş satan dükkana gittim giriş önüne yarım metre boyunda amaestis taşı koymuş bilgi almak için dükkana girdim balıkesir tarafından çıkyormuş söylediklerine göre taşlar insan biyo enerjisini dengeleyip ovarasısnı düzenler kişi ihtiyacı olan taşı kendisine güzel cazip gelen taşı seçerek ihtiyacına
en uygun taşı seçe bilirmiş vay be arkadaş sanki harry potterun asa dükkanında asa alırken
satıcının büyücü asayı değil asa büyücüyü seçer demesi akik taşı hakkındaki rıvayetleri bilmesem
müşteriyi kandırmak için sarf edilen laflar diye düşünecektim dükkanda o kadar uzun vakit gecirince
bir taş almadan çıkmayım barı dedim o kadarda çay içtim dededim bütün taşlara tek tek baktım
zaten işleride iyi değil tahamül sınırlarını zorluyorum taşa para verceyimi yoldan taplasam bundan
iyi vaziyetinde en ilgimi çeken taşı seçtım yarı saydam nil yeşili bir tarafında toplu halde pırlantaları
olan yumurta şeklinde taşı seçtim önce fiyatını sordum 45 tl miş bu ne taşı diye sordum florit taşı ha tamam iyi layım ozaman
florit taşı aldım ama nedir ne deyildir hiç bilgim yok rengi her baktıgımda farklılık gösteriyo bazen turkuz bazen
yeşil bazen beyaz korkmaya başladım fosileşmiş uranyum titanyum gibi radyasyon dagıtan bir element
olurda kanser filan olurum bir de ceketin cebinde tam kalbimin üstünde duruyo harbiden yoldan taş toplasam
hiç olmasa kapı tutcagı diye kapı altlarına koyarım florit taşını masanın üstüne koyup şöyle bir bakışırken
bir araştırıyım neymiş ne deyilmiş yoksa dolandırıldım diye nete baktım

şimdi bu taşın benle ne alakası var. Taş değil sanki antidepresan i-lacı sizce ihtiyacım olan taşı mı aldım aslında bünyem çok salam kolay kolay sarsılmam
seni evlatlık aldık diye şaka yaptıklarında demek ki beni çok sevmişler diye gözlerim ıçı parıldamışdı
gerceyi daha sonra öyrendim özmüşüm tabi bu da ayrı bir sevinç oldu
taşın faydasını madde madde okuyunca taşı kadının dediklerinide düşünce insan ister istemez etkileniyor

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ahmetkartal

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Nerede satiliyor bu taslar tespih halinde olanlar var mi

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
alış veriş merkezinden aldım tesbih takı olanları da var ben daha çok işlem görmemiş doğal halini seviyorum

EroL

EroL

Emekli Yönetici
İyi de öylesini sürekli yanında nasıl taşıyacaksın. Tam olarak yerini söyle de gidip bi bakınayım

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
özelden söyleyim reklam olmasın :)

SpyChef

SpyChef

Üye
İe yarıyor mu gerçekten :)

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
    Konu Sahibi
İe yarıyor mu gerçekten :)
florit taşından emin degilim ama aldıgım mor ametist yıkayıp biraz ıslak bırkatıgımda fark edilir şekilde
yakından havanın kokusunu değiştiriyor havanın yogunlugunu değiştirip iyonunu negatif yükluyor
cildin belli bölgelesinde alın yanak bugaz izasinda köprük kemgin altı başka bir diyişle imam tahtasına
koydugumda taşın soguk olmasına ragmen yanma hissi oluşturuyor beş karatlık sivri elması ile çay bardagını
kestim florit taşı masada duruyor bakışıyoruz. Asırlardır topragın altında hava güneş görmeden bir tek amaç
için yerin metrelerce altında beklimesi kim bilir bana ulaşıp masamın üstünde yer alması için dır kıymetlimizzzzz

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Enerji yoğunluğu var bu taşlarda ona inanıyorum da kötü enerji de çıkabilir güvenemiyorum yani
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Silah taşımadan içeri almasınlar :ehe

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen